Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi.

Yani, burada denizaltına ispatlayabileceğim veya en azından kaynak sağlayabileceğim şeyler gönderecek biri değilim. Bu yüzden sizden bunu değeri ne olursa olsun almanızı istiyorum.

Bahsedilen insanlar, zehirli oldukları için (politik olarak değil, sadece temelde narsist tipler) üç yıl önce bağlarımı kestiğim iki adam.

Dün gece ortak bir arkadaşım aracılığıyla birlikte çaldığım bir davulcu ve klavyecinin (aynı grupta 10 yıldan fazla bir süredir) başkente saldırdığını öğrendim. Bununla övünüyorlar.

Açıkçası yapmayacağımxx.

Hepimiz muhafazakârız, ama bu adamlar tam anlamıyla Trump’a tapıyor. Evlerinde ona sunak yapsalar şaşırmam lol.

Her neyse, hikayenin kendi tarafı, etraflarını saran herkesin% 100 Trump yanlısı olması. Evlerinde mükemmel hissettiler. Çok fazla köylü / cahil türü. Biz bu tiplerin norm olduğu bir bölgede yaşıyoruz, böylece onlar fark edebilsin. Ortada ajan provokatörler olmayabilir ya da durumsal farkındalıkları çok kötü olmuş olabilir.

Paylaşacağımı düşündüm. Dediğim gibi, biraz tuzla al.

“Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi.” üzerine 15 yorum

1. Mardin dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , mehmet – 193

2. Bitlis dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 139

3. Kütahya dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . selam arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 342

4. Bu konu : ” Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha mükemmel, saolun , banu – 255

5. Elazığ dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . Selam bu web sitesi ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 171

6. Bu konu : ” Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, sağolun , mehmet – 255

7. Kırklareli dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . Selam web siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , ali – 95

8. Sakarya dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 422

9. Kütahya merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, şukuladım 05-02-2021 17:32:33

10. Bu konu : ” Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan cidden güzel, teraziye tıkladım , memo – 289

11. Van dan kimler var. Bunu buraya bırakacağım. Bunu yayınlamakta tereddüt ediyorum ve kaynakları bilmem dışında yapmam. Yaklaşık 20 yıldır tanıdığım iki müzisyen, dün başkenti ele geçirenlerle birlikteydi. . Merhaba sayfa vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 90

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link