SS: Bu, Gündemden haberdar olmayanlara en doğrudan cevaptır(21). Veya küreselci/okültist hedeflerimizi heceleyen Georgia Kılavuz Taşları. Krallığımız eski bir ölüm tarikatı tarafından yönetiliyor. Satürn Kültü. 4. Boyut varlıklarına taparlar. Her çift, yüz veya bin yılda bir, efendilerini memnun etmek için medeniyeti feda ederler. Bu kaderi karşılayan son uygarlık 1700’lerde Tartaria idi. Onlardan önce Kemet, Summer ve Atlantis belki o zamanın unuttuğu en az 2 medeniyet daha. Sürünün itlaf edilmesinin nedeni daha açık olamaz. Şu anki realitenizi kabul etmenin zor olduğunu anlıyorum. Vücudunuzun gerçekte nasıl çalıştığını öğrendiğinizde. Hastalık için gerçek vektör. Vax’ın neden icat edildiğini ve bunun neden tercih edilen imha yöntemi olduğunu anladınız. Atlantis’i sular altında bıraktılar. Dağınık Kemet’i fethettiler. Tartaria çamurlu sel ve Tanrı’nın Çubuk bombardımanı, dağınık. Bu cerrahi bir itlaf olacak. Sessiz Bir Savaş İçin Sessiz Bir Silah. Karışıklık yok, yaygara yok sadece basit bir yok etme. Medeniyeti yeniden inşa etmek ve bir sonraki yıkım döngüsüne devam etmek için daha az iş.

92 Comments

1. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım

2. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Mrb web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , ziya – 487

3. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım , Emine – 420

4. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, sağolun

5. Yozgat dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , gaye – 130

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 148

7. Ağrı merkezden ben Emine. Merhaba herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 16:20:43

8. Yozgat dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 396

9. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler

10. Şanlıurfa dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, sağolun , gaye – 484

11. Mrb siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun

12. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 495

13. Bursa dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhaba siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 470

14. Hakkari merkezden ben hatice. Selam siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 08-08-2021 16:25:45

15. Diyarbakır merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sağolun 08-08-2021 16:33:13

16. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 150

18. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim çok güzel, saolun , ziya – 239

19. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 363

20. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 16:36:51

21. Mrb web siten cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

22. Bursa merkezden ben Hasan. Selam herkese siten gerçekten iyi, şukuladım 08-08-2021 16:41:53

23. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-08-2021 16:43:25

24. Merhabalar web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 258

26. Trabzon merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım 08-08-2021 16:50:44

27. Rize dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhaba paylaşımın gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 65

28. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , ali – 74

29. Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 08-08-2021 16:56:48

30. Merhaba herkese web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

31. Artvin dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , Hasan – 79

32. Iğdır dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Slm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , mehmet – 47

33. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 316

34. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 366

35. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 259

36. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-08-2021 23:35:25

37. Merhaba herkese paylaşımın vallaha hayran bıraktı, şukuladım

38. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, sağolun , Emine – 437

39. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 312

41. Gümüşhane dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler , gaye – 61

42. Slm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

43. Bilecik dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selamlar paylaşımınız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 166

44. Muş dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . selam arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 243

45. Manisa dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 111

46. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 393

47. Rize merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 27-08-2021 10:47:24

48. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 44

49. Adıyaman dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 121

50. Selam herkese sayfa gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 118

52. Osmaniye merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-08-2021 16:27:19

53. Hakkari dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 382

54. İstanbul dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhaba sayfan yeminle güzel, teşekkürler , doruk – 59

55. Yozgat dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhaba paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 383

56. Kütahya merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 03-09-2021 18:26:33

57. İzmir merkezden ben ali. Merhaba web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun 03-09-2021 18:52:17

58. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 327

59. Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-09-2021 19:09:24

60. Gümüşhane dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhaba bu web sitesi valla çok güzel, şukuladım , ziya – 131

61. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 329

62. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Hasan – 288

63. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 78

64. Giresun merkezden ben banu. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler 11-09-2021 14:17:32

65. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 35

66. Aydın dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhaba paylaşımın vallaha iyi, teraziye tıkladım , ali – 463

67. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selamın aleyküm siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 322

68. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

69. Düzce merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 15-09-2021 05:34:26

70. Iğdır merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, face de paylaştım 15-09-2021 06:04:41

71. Sakarya dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 114

72. Sinop dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selam sayfanız valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 120

73. Aksaray dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Selam sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 474

74. Bursa merkezden ben banu. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım 22-09-2021 11:49:42

75. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

76. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

77. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 79

78. Bilecik merkezden ben ziya. Selamlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-09-2021 18:16:56

79. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

80. Ordu dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Slm siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 286

81. Bu konu : ” Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 258

82. elif yılmaz Reply

Mrb sayfa gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

83. Eskişehir dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . Merhabalar paylaşımın yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 254

84. Ankara dan kimler var. Bunu çok duyuyorum “Neden uygarlığı ve uygarlığı feda etsinler mantıklı değil 🐑? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , hatice – 390

Write A Comment