Bunu doğru anlamıyor olabilirim, bu yüzden beni eğitmek için rahat olun ..

İngiltere nüfusu şu anda 68.000.000’in biraz altında oturuyor.

Covid-19, bugüne kadar Birleşik Krallık’ta 42.369 kişiyi öldürdü. Bu, nüfusun% 0.1’inden az. Karşılaştırma için, grip İngiltere’de 2017 – 2018 yılları arasında 49.000’den fazla insanı öldürdü.

Bu niye bu kadar büyük bir mesele? Covid’in tehlikeli olduğu gerçeğini görmezden gelmiyorum ama istatistiksel olarak gripten daha ölümcül değil. Öyleyse neden bu, ülkenin kapanmasına neden olan bir pandemi olarak sınıflandırılıyor?

Bunların herhangi birinde yanılıyorsam, lütfen yorum yapmaktan çekinmeyin.

“Bunu doğru anlamıyor olabilirim, bu yüzden beni eğitmek için rahat olun ..” üzerine 12 yorum

1. İstanbul merkezden ben mehmet. Merhaba herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-10-2020 00:53:41

2. Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 06-10-2020 02:22:52

3. Kayseri merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler 07-10-2020 01:04:25

4. Denizli dan kimler var. Bunu doğru anlamıyor olabilirim, bu yüzden beni eğitmek için rahat olun .. . Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 292

5. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-10-2020 18:36:39

6. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-10-2020 19:20:40

7. Elazığ dan kimler var. Bunu doğru anlamıyor olabilirim, bu yüzden beni eğitmek için rahat olun .. . Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , ahmet – 451

8. Giresun dan kimler var. Bunu doğru anlamıyor olabilirim, bu yüzden beni eğitmek için rahat olun .. . Slm sayfanız valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 262

Yorum yapın