Bunu hisseden başka kimse var mı?

Bu tam bir tesadüf olabilir ama seçimden önce kendimi çok daha mutlu ve iyimser hissettim. Trump kaybettiğinden beri dünyanın karanlığa gömüldüğünü hissediyorum. Trump ile ilgili bir şey hayattan daha büyüktü. Dünya ilginçti. Bir reality TV yıldızı Başkan olsaydı, yapabileceğim her şeyi hayal et? Sonra, şimdi Biden kazandı ve Washington “normale” döndüğüne göre ben aynı hissetmiyorum. Bunu tarif etmemin tek yolu, arkadaşlarının evinde yatıya kalmak ve sonra eve dönmek gibi.

“Bunu hisseden başka kimse var mı?” üzerine 18 yorum

1. Bu konu : ” Bunu hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm siten valla dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 88

2. Balıkesir dan kimler var. Bunu hisseden başka kimse var mı? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 32

3. Zonguldak dan kimler var. Bunu hisseden başka kimse var mı? . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 468

4. Kocaeli dan kimler var. Bunu hisseden başka kimse var mı? . Selamın aleyküm web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , memo – 200

5. Bu konu : ” Bunu hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 207

6. Bu konu : ” Bunu hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki hoşuma gitti, saolun , ahmet – 299

7. Bu konu : ” Bunu hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 244

8. İzmir merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 19-01-2021 12:52:23

9. Elazığ merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 29-01-2021 22:52:29

10. Bitlis dan kimler var. Bunu hisseden başka kimse var mı? . Selam herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , – 467

11. Bu konu : ” Bunu hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Mrb siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 436

12. Bu konu : ” Bunu hisseden başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok iyi, sağolun , Gürbüz – 398

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link