Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin.

En başından beri kozun planlandığını düşünmeye başladım, Senaryo için ortak bir kötü adama ihtiyaçları vardı, bunu zorlayacak bir aktivist ordusuna ihtiyaçları vardı, hangi siyasi partinin nefret ve kıskançlıkla dolu kalpleri olan en güçlü ordu olacağını biliyorlardı şişirilmiş sivil haklar propagandasıyla dolu, kimliğine uymayan herkese öfkeleniyorlar ve kimliği kim kontrol ederse, insanları kontrol ediyor. Diğer taraf, uzun zaman önce yazılmış değişmemiş bir belgeyle kontrol ediliyor, bu insanlara çok daha fazla güveniyorum.

Önceden bahsedilen bu insanlar artık Covid uygulayıcıları, Baştan beri planlanan gücü şimdi üstlenecekler, onlar sizin komşunuz, kardeşiniz, kız kardeşiniz, iş arkadaşlarınız. ama artık çizgiyi aşarsanız nerede olduklarını biliyorsunuz. Seni incitiyorlar, şimdi seni sevdiklerini ve affettiklerini söyleyecekler, buna kanma, bu bir lejyonla taciz edici bir ilişki,

Direnin, teslim olmayın, sizi fiziksel ve duygusal olarak incitebilirler ama ruhunuza zarar veremezler. Güçlü ol ve pes etme. Kalplerimizde olanın gerçekten bu dünyadan daha büyük olduğunu biliyoruz. En önemlisi korku, sahip oldukları tek silahtır.

… qwerty_dirty tarafından gönderildi
[comments]

“Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin.” üzerine 20 yorum

1. İstanbul dan kimler var. Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. . Mrb siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 21

2. Bu konu : ” Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. ” çok güzel. Slm paylaşımın valla çok güzel, sağolun , Hasan – 471

3. Trabzon dan kimler var. Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. . Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 185

4. Bu konu : ” Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, tebrikler , Hasan – 496

5. Bu konu : ” Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 16

6. Zonguldak dan kimler var. Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. . Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sağolun , ali – 54

7. Bu konu : ” Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler , memo – 3

8. Bu konu : ” Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , emin – 83

9. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 19:29:01

10. Denizli dan kimler var. Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. . merhaba arkadaşlar siten cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 278

11. Bu konu : ” Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 473

12. Rize dan kimler var. Bunu itmek için bir ordu kurdular pes etmeyin. . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , doruk – 336

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link