Bunu kimse açıklayabilir mi?

Michigan’da

Restoranlar -% 25 kapasite, yeme / içme dışında maske gereklidir. 22:00 kapalı

Cenaze – 25 kişi kapasitesi, her zaman gerekli maske, sosyal mesafeli (sarılma, vb.)

Alışveriş Merkezi. Kapasite sınırı yok, maske gerekli, sosyal mesafe her zaman mümkün değil (dar koridorlar, iki yönlü trafik)

Uçak – sıfır sosyal mesafe (tam uçaklar), yemek / içme olmadıkça maske gereklidir. Başka bir kalabalık havalimanına inmek önemli değil.

Havayolu endüstrisinin başarısız olamayacak kadar büyük olduğu açık, ancak restoran endüstrisi Whitler’in fedakarlık yapmaya istekli olduğu bir sektör.

Gönderen … mrbojingles1972
[comments]

“Bunu kimse açıklayabilir mi?” üzerine 8 yorum

1. Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-02-2021 15:57:55

2. Tokat dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 458

3. Sivas dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , – 385

4. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 183

5. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden güzel, şukuladım , doruk – 268

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link