Michigan’da

Restoranlar -% 25 kapasite, yeme / içme dışında maske gereklidir. 22:00 kapalı

Cenaze – 25 kişi kapasitesi, her zaman gerekli maske, sosyal mesafeli (sarılma, vb.)

Alışveriş Merkezi. Kapasite sınırı yok, maske gerekli, sosyal mesafe her zaman mümkün değil (dar koridorlar, iki yönlü trafik)

Uçak – sıfır sosyal mesafe (tam uçaklar), yemek / içme olmadıkça maske gereklidir. Başka bir kalabalık havalimanına inmek önemli değil.

Havayolu endüstrisinin başarısız olamayacak kadar büyük olduğu açık, ancak restoran endüstrisi Whitler’in fedakarlık yapmaya istekli olduğu bir sektör.

Gönderen … mrbojingles1972
[comments]

Author

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-02-2021 15:57:55

2. Erzurum merkezden ben . Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, tebrikler 15-02-2021 18:19:07

3. Tokat dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 458

4. Sivas dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , – 385

5. Antalya merkezden ben Hasan. Selam paylaşım inan ki mükemmel, sağolun 19-02-2021 15:49:01

6. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 183

7. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden güzel, şukuladım , doruk – 268

8. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 28-02-2021 16:28:19

9. Merhaba herkese siteniz valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , Hasan – 250

11. Kütahya dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 94

12. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , Aylin – 63

13. Kocaeli dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 159

14. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 45

15. Ankara merkezden ben Hasan. Slm paylaşım vallaha çok güzel, şukuladım 17-04-2021 07:16:11

16. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 386

17. Bayburt merkezden ben ali. Selamlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 02:02:11

18. Bolu dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 25

19. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 02:41:54

20. Ağrı merkezden ben ali. Mrb web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-05-2021 05:09:25

21. Çanakkale merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 20-05-2021 10:16:26

22. Burdur merkezden ben memo. Selam siteniz inanki mükemmel, facebookta paylaştım 31-05-2021 07:48:09

23. Şırnak merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, saolun 09-06-2021 16:34:46

24. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 144

25. Ağrı dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Selamlar web siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 263

26. Bursa dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Mrb web siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 423

27. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 350

28. Tokat dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 215

29. Bu konu : ” Bunu kimse açıklayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 178

30. Sivas dan kimler var. Bunu kimse açıklayabilir mi? . Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 484

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link