Bunu kimse nasıl reddedebilir …?

Zorlanmayacak ama sizin için herhangi bir şey satın almanız / yapmanız zorunlu olacak bir aşıya yönelmediğimizi kimse nasıl reddedebilir? Pandemi bu yüzden mi burada?

https://www.cbc.ca/news/world/uk-vaccine-covid-19-restaurants-bars-blocked-1.5822648?fbclid=IwAR2JkK7ksk2isMvPgLAGMhDg-mgfHDuDM_ll8p-1erHdDS_7NobcXj0mk

Benim teorim –

Pandemi 2 şey yapar. Yaptığı ilk şey, küçük işletmeleri yıkmaktır, bu da insanları yiyecekleri / gerekli malzemeleri için büyük işlere bağımlı hale getirecektir. Bir spor salonunda çalışıyorum ve her gün yüzlerce insan görüyorum. Halkların işi hala kapanıyor, hala kapanmanın eşiğinde. Açıkçası, büyük şirketlerin bunun olmasından endişelenmesine gerek yok.

Yaptığı ikinci şey, küçük işletmeler kapalı olduğu için, bu şirketlerin yönettiği varlıklardan geçmek zorunda kalacaksınız. Aşı kanıtı uygulayacaklarına şiddetle inanıyorum ve bunu sağlayamazsanız kabul edilmeyeceksiniz. Medya daha sonra aşıyı almayan kişileri “bencil” ve “çılgın anti-vax” bireyler olarak resmedecek. Bununla o kadar uzakta olamam.

Ve sonra buna sahipsin … bu kendi başına sadece korkutucu – http://tapnewswire.com/2020/11/yes-they-can-vaccinate-us-through-nasal-test-swabs-and-target-the-brain/

Bu konudaki fikirlerinizi istiyorum.

“Bunu kimse nasıl reddedebilir …?” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım , Emine – 258

2. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 445

3. Mardin dan kimler var. Bunu kimse nasıl reddedebilir …? . Merhaba siteniz inanki mükemmel, şukuladım , ali – 333

4. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 326

5. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, sağolun , banu – 236

6. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , emin – 106

7. Ankara merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler 15-01-2021 10:49:30

8. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , – 271

9. Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 27-01-2021 02:43:45

10. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 343

11. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, tebrikler , mehmet – 360

12. Bolu dan kimler var. Bunu kimse nasıl reddedebilir …? . Selam herkese sayfanız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 259

13. Bu konu : ” Bunu kimse nasıl reddedebilir …? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 289

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link