Komploları severim. Kendimi canlı hissettiriyor. Bir olay hakkında yanılsam bile, olduğuna inandığım şeyi eğlendirmek bana yapacak bir şeyler verir. Kurgu okuyan insanlar gibi. Komplolar dışında her zaman kurgu değildir ve çoğu oldukça derinlere iner.

“Eski okul, gerçek” komplo teorisi olarak kabul edilebilecek bir konu hakkında biraz araştırma yapıyorum, ama kendimi neden yayınladığını merak ediyorum? Botlar ve şiller istila edecek, YT videoları çekecek ve biz de hiçbir şey gelmeden tartışacağız. Ben Swann, seni seviyorum ama gerçekten ihtiyacın olan pozu alamadın. Aynı yolda yürümek için ne umudum var?

Sanırım sadece topluluğun nasıl hissettiğini bilmek istiyorum. Belki sadece kötümser oluyorum. Sizi seviyorum millet. Botların canı cehenneme. MSM’nin canı cehenneme. 11 Eylül bir iç işti ve ben HRC ile ilgileniyordum. Tüm sürüngen olayı, kan soyu, açıklanandan daha doğru olabilir. Bana ne düşündüğünüzü söyleyin.

Author

24 Comments

1. Merhaba herkese web siten cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun

3. Hakkari merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 24-01-2021 11:59:43

4. Kırklareli merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 24-01-2021 11:59:54

5. Bu konu : ” Bunu neden artık yapıyorsun? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ahmet – 445

6. Muğla dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , mehmet – 427

7. Van dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . Mrb web siten vallaha hayran edici, sağolun , memo – 220

8. Bu konu : ” Bunu neden artık yapıyorsun? ” çok güzel. Mrb sayfan yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 419

9. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . Merhabalar sayfan ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 497

11. Bu konu : ” Bunu neden artık yapıyorsun? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , emin – 463

12. Ankara dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . Slm web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ziya – 209

13. Erzurum dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . Selam bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 432

14. Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim mükemmel, sağolun 05-02-2021 06:57:19

15. Samsun merkezden ben ali. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 06-02-2021 13:31:48

16. Batman dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . Mrb web siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler , ahmet – 446

17. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-02-2021 03:35:32

18. Aydın merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi inan ki iyi, saolun 12-03-2021 00:53:33

19. Bu konu : ” Bunu neden artık yapıyorsun? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , memo – 415

20. Elazığ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 17-03-2021 16:58:57

21. Bu konu : ” Bunu neden artık yapıyorsun? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , memo – 83

22. Edirne merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın yeminle çok güzel, sağolun 05-04-2021 19:52:50

23. Kocaeli merkezden ben memo. Mrb web sitesi cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 07-04-2021 17:28:48

24. Balıkesir dan kimler var. Bunu neden artık yapıyorsun? . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 235

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link