“ABD’de insanların% 70’inde HSV-1 var ve bu da genellikle uçuklara neden oluyor. Yaklaşık yarısı çocukken onları bir akrabasından almış. Bağlantı kurmadan önce negatif test etmedikçe (ve çoğu doktor HSV yapmıyor. rutin bir taramanın parçası olarak test edin) o zaman büyük olasılıkla zaten yaptırmışsınızdır. “

Herif sinsidir ve çoğu zaman semptomları yoktur ve hareketsiz / inaktif kalırken bazı sinir uçlarında gizlenir.

Uzay uçuşları onu Astronotlarda uyandırdı ve kimse neden bu kadar Austraunatlarda sık sık Herpes salgınları yaşadığını bilmiyor gibi görünüyor.

26 Comments

1. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. Merhaba web siten cidden mükemmel, saolun , – 49

2. Kırşehir merkezden ben banu. Selam siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım 10-05-2021 12:20:44

3. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 141

4. Selam paylaşım valla güzel, twitter da paylaştım

5. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Yozgat dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 22

7. Diyarbakır merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, sağolun 12-05-2021 17:23:10

8. Bitlis dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 440

9. Iğdır dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 377

10. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 72

11. Hatay dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . selamun aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım , emin – 257

12. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler

13. Kayseri merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun 29-05-2021 04:16:19

14. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 205

15. Samsun dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 310

16. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 07-06-2021 08:05:51

17. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , hatice – 43

18. Hakkari dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 336

19. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

20. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . Mrb web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 34

21. İstanbul merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-07-2021 08:02:02

22. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 317

23. Mardin dan kimler var. Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? . Selamlar bu web sitesi inanki güzel, teşekkürler , Hasan – 464

24. Bu konu : ” Bunu okuyan birçoğunuz muhtemelen Uçukunuz olduğunu bilmiyordunuz, değil mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 17

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link