Biz komplo teorisyenleri değiliz, biz eleştirel düşünürleriz

Kontrol bizdeyiz, çevremizdeki dünyayı değiştirme gücüne sahibiz çünkü biz dinleyiciyiz, okuyucuyuz ve eleştirel düşünürüz. Yeni fikirlere açığız.

Komşularımız korktukları için haberleri izliyor, maske takıyor, yumruk alıyorlar.

Komşunuzu dinleyin, korkularını dinleyin, kendinizi onlara gerçekten açın ve dinleyin.

Onları gerçekten dinledikten sonra, sizi gerçekten dinleyebilirler.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Bunu tamamen yanlış yapıyoruz ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , emin – 95

2. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Bunu tamamen yanlış yapıyoruz . selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler , elif yılmaz – 216

3. Bu konu : ” Bunu tamamen yanlış yapıyoruz ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 20

4. Bu konu : ” Bunu tamamen yanlış yapıyoruz ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi hayran edici, sağolun , memo – 274

5. Trabzon dan kimler var. Bunu tamamen yanlış yapıyoruz . Selam paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 95

6. Bu konu : ” Bunu tamamen yanlış yapıyoruz ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Emine – 277

7. Hatay merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 03-04-2021 21:00:22

8. Denizli dan kimler var. Bunu tamamen yanlış yapıyoruz . Selam herkese paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım , Emine – 278

9. Elazığ dan kimler var. Bunu tamamen yanlış yapıyoruz . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 374

10. Kastamonu dan kimler var. Bunu tamamen yanlış yapıyoruz . Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 470

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link