İlk başta umudum vardı. Yayılmayı yavaşlatmak için 15 gün. İnsanlar birkaç hafta içinde maske takmaktan sıkılırdı. Şimdi bir yıl oldu ve tanıdığım insanların çoğu başlangıçta olduğundan daha çok korkuyor. Bazıları artık iki maske takıyor. Mağazalara gidip maskem burnumun altındaysa bakarım. Üç maske takmanın en iyisi olduğunu öğrettiklerinde, devam edecekler.

Sonsuz çeşitler. Londra türü. Johannesburg türü. Barney the Dinozor türü. 8 milyon aşı.

Tanrı’ya hiç inanmadıysan, anlamaya mı başladın? Görebilen ve göremeyenler var. Bu ne yolculuk. Dua etmek.

… brianplord tarafından gönderildi
[comments]

Author

8 Comments

1. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, şukuladım 13-02-2021 17:58:32

2. Kilis merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım 13-02-2021 22:59:48

3. Bu konu : ” Bunun biteceğini sanmıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, tebrikler , doruk – 499

4. Bu konu : ” Bunun biteceğini sanmıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok güzel, teşekkürler , ali – 482

5. Bu konu : ” Bunun biteceğini sanmıyorum. ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 259

6. Osmaniye merkezden ben doruk. Mrb sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-02-2021 10:57:36

7. Bu konu : ” Bunun biteceğini sanmıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 67

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link