Kategoriler
Genel

Bunun daha önce yayınlanıp yayınlanmadığından emin değilim ……

İnsanlık buna karşıdır:

Rahatsız edici senaryo … sadece Gerçekliğe açıksanız okumaya cesaret edebilir. Tartışma değil, yazmadım. Kendine iyi bak. Teşekkür ederim Jenny Mynhardt

“Kimse sizi buna inanmaya zorlamaz. Kendi araştırmanızı yapın. Düşünce özgürlüğü. Eleştiri hoş karşılanır, ancak eğlendirmeyeceğim. Al ya da bırak ……

Event 201 = Girişler

ID2020 = Kapılar

Coronavirus patenti = Gates

Covid aşısı = Gates

DSÖ / NIAID / CDC / BM finansmanı = Gates

Fauci / Birx / Tedros finansmanı = Gates

İnsan Aktivitesine Dayalı Yeni Ekonomi (060606) = Gates

Simüle edilmiş bir küresel salgını, gerekli adımları, çeşitli aşamaları, genel zaman çizelgesini ve beklenen sonuçları hipotezleştirin (Rockefeller – Lock Step, 2010).

-Koronavirüsün yarasalarda orman yangını gibi yayılmasını neden bulmak için bir araştırma projesinin parçası olarak 2008-2013 yılları arasında Fort Detrick sınıf 4 laboratuarında oluşturulan SARS / HIV hibrid araştırma suşu ancak insanları enfekte etmek için oldukça zor zamanlar geçirin (bu nedenle 4 HIV eki, yani insan ACE-2 reseptörünü enfekte etmek için eksik anahtar)

– 3. aşamada piyasaya sürülmeye hazır bir “YEDEKLEME planı” olarak çok daha yüksek ölüm oranına sahip virüsün silahlı bir versiyonunu oluşturun. AMA SADECE İHTİYACINIZ OLURSA (SARS / HIV / MERS silahlı tribrid suşu 2015’te yaratıldı

-Araştırma türünü farklı bir sınıf 4 laboratuvara (Winnipeg Kanada’daki Ulusal Mikrobiyoloji Laboratuvarı) taşıyın ve Çin (Shi Zhengli) tarafından bilerek çalındı ​​ve kaçırıldı ve Çin’in tek sınıf 4 laboratuarına (Wuhan Çin Wuhan Viroloji Enstitüsü) götürüldü. ) makul bir inkar edilebilirlik için ve istenen BACKUP genel senaryosunu gerekli IF’e geri dönecek bir şey olarak sağlamlaştırmaya yardımcı olmak için (birincil komut dosyası doğal, yedek komut dosyası Çin’in oluşturduğu ve yanlışlıkla yayınladığı)

-İstenen kontrolün planlanması için araştırma suşunun planlı olarak yayınlanmasından önce pandemik yanıtla ilgili tüm konuşma kafaları (Fauci / Birx / Tedros …) ve ajanslar (WHO / NIAID / CDC / UN …) işlem boyunca komut dosyası.

-Aşı geliştirme ve yayılma planını global ölçekte yayılabilecek şekilde oluşturun ve finanse edin (Gates – Aşıların On Yılı: Küresel Aşı Eylem Planı, 2010-2020)

Zorunlu kullanımın yürürlüğe girmesinden sonra aşı programını uygulamak / onaylamak için aşı doğrulama / sertifika protokollerini (Digital ID) oluşturun ve finanse edin (Gates – ID2020)

Beklenen tepki / zaman çizelgeleri / sonuçları belirlemek için nihai bir savaş oyunu olarak gerçek bir dünya egzersizi kullanarak planlanan araştırma gerginliği sürümünden hemen önce Kilitleme Adım hipotezini taklit edin (Gates – Event 201, Eki 2019)

-Wuhan Virology Enstitüsü’nün kendisinde araştırma gerginliğini bırakın ve daha sonra istenen birincil senaryo olarak doğal bir günah keçisi üzerinde yayınlandığını suçlayın (Wuhan ıslak pazar, Kasım 2019)

-Herhangi bir ülke ilk enfeksiyonu önlemek için kilitlenmeden / yanıt vermeden önce araştırma türünün küresel ölçekte yayılmasına izin vermek için insandan insana bulaşmayı mümkün olduğunca uzun süre sergileyin

-Bir ülkede tohum enfeksiyonu olduğunda, gelen / giden seyahati kilitleyin, ancak ülke içindeki iletimin mümkün olduğunca yayılmasını sağlayın

-Bir ülkede / bölgede yeterince insan enfekte olduğunda, o bölge için zorunlu karantinaları / izolasyonu yürütün ve kilitleme bölgelerini zaman içinde yavaşça genişletin.

-Araştırmayı, korku ve uyumu maksimumda tutmak için gerçek virüsle hiçbir ilgisi olmayan ölümlere bağlayarak ölüm oranını (yani HERHANGİ bir sebepten ötürü ölür ve COVID’ye sahip olduğunu tespit ederse) COVID ölümü & MAYBE’den birinin düşünüldüğü takdirde COVID olduğunu varsaymak ve COVID ölümü olarak kabul etmek için COVID belirtileri vardı).

-Kamuların bölge ekonomisini yok etmek, sivil huzursuzluk yaratmak, tedarik zincirini kırmak ve kitlesel gıda kıtlıklarının başlamasına neden olmak ve halkla bağışıklık sisteminin diğer insanlarla etkileşim eksikliği nedeniyle zayıflamasına neden olmak için mümkün olduğunca karantinaya alın insanlar / bakteriler (dış dünya … yani bağışıklık sistemimizi uyanık ve aktif tutan şeyler).

-Herhangi bir potansiyel “tedaviyi” indirin ve saldırın ve bu virüsle (aşı olarak da bilinir) yalnızca bir “tedavinin” geçerli olduğunu yankılamaya devam edin

– Karantinayı tekrar tekrar (2 hafta aralıklarla) dışarı sürüklemeye devam edin, daha fazla insanın sonunda ayağa kalkmasına ve protesto etmesine / meydan okumasına neden olur.

-Eğer halkın geri itmesini (~ Haziran 2020) aldıktan sonra faz 1 karantinasını sona erdirin ve izolasyonu sona erdirmenin hala “çok erken” olduğunu düşündüklerini ancak yine de yapacaklarını açıkça belirtin.

-Kamu “normale döndüğünde” birkaç hafta bekledikten sonra araştırma gerginliği mortalite oranını (~ Ağustos-Eylül 2020) fazla abartmaya devam edin ve standart hastalıklardan ölen insanlar nedeniyle ölümlerdeki artışla birleştirin. ölüm oranını daha da “tamponlamak” ve yaklaşmakta olan faz 2 kilitlenmesini hızlandırmak için aylar boyunca izole edilen bağışıklık sistemlerinin zayıflaması nedeniyle normalden daha yüksek bir oran.

– Faz 2 karantinalarını (~ Ekim-Kasım 2020) daha da aşırı bir düzeyde yürürlüğe sokun ve protestocuları (çoğunlukla hükümetlerine zaten güvenmeyen insanları) “daha büyük” 2. dalganın nedeni için suçlayın (size söyledik , çok erken, hepsi senin hatan çünkü saç kesime ihtiyacın vardı, özgürlüklerinin sonuçları var …).

– Faz 2 karantinalarını çok daha aşırı bir düzeyde uygulayın, meydan okuma cezasını artırın (cezaları hapis cezası ile değiştirin), TÜM seyahatleri zorunlu olmayan olarak kabul edin, kontrol noktalarını (askeri yardım dahil) artırın, nüfusun izlemesini / izlemesini artırın ( zorunlu uygulamalar), gıda / gaz (büyük ölçekli eksiklikler) kontrolünü ele geçirin, böylece insanlar yalnızca İLK izin verildiyse temel ürünlere / hizmetlere erişebilirler.

– Küresel ekonomiyi yok etmeye, tedarik zincirini daha da bozmaya ve gıda kıtlığını daha da artırmaya devam etmek için faz 2 kilitlenmesini çok daha uzun bir süre yerinde tutun.

– Aşırı eylemler / kuvvet kullanarak herhangi bir kamu öfkesini sorgulayın ve onlara meydan okuyan herkesi, teslim etmek isteyenlere 1 numaralı halk düşmanı olarak görünmesini sağlayın.

– Oldukça uzun bir faz 2 kilitlemesinden sonra (6+ ay), aşılama programını + aşı sertifikasını yürütün ve herkes için zorunlu hale getirin (başlangıçtan gönderilenlere öncelikli erişim sağlayın) ve saldırısı olanlar için bir tehdit ve tüm sorunların sebebi olduğunu söyleyenlere karşı (EVERYONE aşıyı alana kadar normale dönemeyiz … onlara meydan okuyan insanlar yaşam tarzımıza zarar veriyor ve bu nedenle düşman.

– Eğer insanların çoğunluğu gündemle birlikte giderse, o zaman gündemin çalışma / seyahat etme / yaşama yeteneğine meydan okuyan azınlığı sınırlarken bu insanların yeni sisteme (yeni normal) girmesine izin verin.

– Eğer insanların çoğunluğu gündeme gelmezse, silahlı SARS / HIV / MERS tribrid sınamasını faz 3 olarak serbest bırakırsanız, azınlığı hızla çoğunluk haline getirmek ve vermek için son korkusu olan% 30 + ölüm oranına sahip bir virüs final “dinlemiştik” dedi.

-Gıda / su / barınak ve diğer temel unsurları kullanarak insan davranışına ve gönderme isteğine (Black Mirror’ın “Onbeş Milyon Başarı” nın tweaked versiyonu) dayalı yeni ekonomi modelini (Microsoft patenti 060606 – Vücut Aktivite Verilerini Kullanan Kripto Para Sistemi) etkinleştirin. yeni ekonomik sistemin bir silahı. Temel olarak istediğimizi yapın ve ödüllendirin (kredi / puan kazanın ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan şeylere daha fazla erişim kazanın) veya istediğimiz şeylere karşı geçin ve cezalandırın (kredi kaybetmek / puan kazanmak ve hayatta kalmak için ihtiyacınız olan şeylere erişimi kaybetmek).

… Yeni Dünya Düzeni’ne hoş geldiniz .. Ve eğer kimse bunun doğru olmadığını düşünüyorsa, Çin’in parçalarına bakın, zaten belirli alanlarda kripto para birimi sistemi var .. “

Gönderen … voycomosoy85
[comments]

“Bunun daha önce yayınlanıp yayınlanmadığından emin değilim ……” için 18 yanıt

Çorum merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 19-05-2020 05:56:37

Van merkezden ben ahmet. Merhaba sayfan yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-05-2020 14:07:06

Muğla merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 19:41:49

Hakkari merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 10-06-2020 22:29:50

Iğdır merkezden ben ziya. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-06-2020 04:35:38

Emine için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir