Bir karnavalda yaşıyorum. Gündelik toplum kurgudan daha tuhaf olmaya devam ediyor. Çoğu insanın ruhu olmadığına ve sadece hayatta kalmak için emirleri uyguladığına inanmaya başlıyorum. İnsanlar asla okumazlar, asla öğrenmezler, kendilerini asla yeni fikirlere veya alternatif düşünme biçimlerine açmazlar. Sadece viral bir tweet okuyorlar, bir manşet görüyorlar ve bu manşete karşı çıkan herkes bir “nazi salağı”.

17 Comments

1. Ankara merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, saolun 21-05-2021 01:56:22

2. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. . Slm sayfa gerçekten çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 329

3. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese siten valla iyi, face de paylaştım 27-05-2021 09:06:03

4. Tunceli merkezden ben Emine. Slm paylaşım inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 01:38:52

5. Tokat dan kimler var. “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. . Slm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 182

6. Siirt dan kimler var. “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. . Selamlar web siten inanki güzel, şukuladım , Hasan – 80

7. Bu konu : ” “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. ” çok güzel. Mrb siten inanki çok iyi, şukuladım , memo – 382

8. Sivas dan kimler var. “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 453

9. Bartın dan kimler var. “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. . Selam herkese siten harbiden mükemmel, şukuladım , hatice – 280

10. Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

11. Bu konu : ” “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 91

12. Erzurum merkezden ben emin. Slm siteniz yeminle hayran edici, teşekkürler 08-07-2021 09:15:29

13. Konya dan kimler var. “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 2

14. Bu konu : ” “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 1

15. Bu konu : ” “Bunun doğru olduğu, çünkü insanların çoğu bunun doğru olduğunu kabul ettiği” bir zamanda yaşıyoruz. ” çok güzel. Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 143

16. Gümüşhane merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 24-07-2021 15:35:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link