Sebep ve sonuç.

Etkisi hastalıktır. Semptomlar.

Nedeni yabancı bir ajan.

Bu aşılar, Covid-19’a karşı yüksek oranda etkinlik iddialarını duyurdu.

Covid-19 hastalıktır.

Yabancı ajan SARS CoV-2’dir.

Bunun hakkında böyle düşün.

İçinde bombalı bir deli var ve bir bina var. Deli binayı havaya uçurmak istiyor. Adı ve bombanın adı SARS CoV-2.

Patlamanın adı Covid-19.

Binanın adı sizin adınızdır.

Konuştuğum çoğu insan, aşının bombalı delinin binaya girmesine engel olduğunu düşünüyor. Bu bir güç kalkanı! Ya da binmeden onu alan bir köfte vagonu.

Ancak bu aşının yaptığı şey bu değil. Aşı, delinin bombasıyla binaya girmesine hala izin veriyor ve bomba hala patlıyor.

Aşı, bomba binayı patlattıktan sonra patlayan bir fıskiye sistemidir.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Bunun hakkında böyle düşün ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 138

2. Muğla dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Selamlar sayfanız inanılmaz iyi, face de paylaştım , ahmet – 138

3. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 30-12-2020 04:39:20

4. Sakarya dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 425

5. Antalya dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Slm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 447

6. Selam bu web sitesi cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Aksaray merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-01-2021 23:11:53

8. İzmir dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Merhabalar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 142

9. Bu konu : ” Bunun hakkında böyle düşün ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki güzel, saolun , doruk – 73

10. Selamlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

11. Aksaray dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Selamlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 382

12. Bartın dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 321

13. Kocaeli dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Selamlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 339

14. Bu konu : ” Bunun hakkında böyle düşün ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , ali – 223

15. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 197

16. Bu konu : ” Bunun hakkında böyle düşün ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ali – 401

17. Kilis merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-02-2021 00:22:49

18. Kırklareli merkezden ben Aylin. Mrb web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-03-2021 22:12:23

19. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” Bunun hakkında böyle düşün ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım , memo – 377

21. Bayburt merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, tebrikler 14-03-2021 03:23:10

22. Selam herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

23. Adana dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Merhabalar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 365

24. Bu konu : ” Bunun hakkında böyle düşün ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 287

25. Balıkesir dan kimler var. Bunun hakkında böyle düşün . Slm web siteniz gerçekten güzel, şukuladım , ziya – 425

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link