Bunun neden olduğunu biliyor musunuz?

Gerçekten de endişe verici yazı

İnternet artık BİRLEŞMİŞ MİLLETLER dışında kimse tarafından GETİRİLMİŞ ve İŞBİRLİĞİ YAPILMIŞTIR!

https://thepoliticalinsider.com/icann-control-un/

Ve bunu yapan OBAMA’dan başkası değil.

Tekrarlıyorum. Obama’nın ÇOK SON hain eylemi interneti imzalamak ve onu ULUSLARARASI bir ORGANİZASYON’un kontrolüne almaktır. Bununla birlikte, insan hakları ve gerçek sağlığınız hakkında bir çöp yığınından daha az endişe duyan biri.

Neden şimdi yavaş yavaş bir REKLAM ARACI haline geldiğini merak ediyor musunuz?

Beyler, İnternet artık Birleşmiş Milletler’in bir parçası!

Kökeni bilinmeyen bir Marksist hain, temelde başkanlığı kaçırdı ve koltuğundan ayrılmadan hemen önce, özgürlüklerinizi ve refahınızı NWO’ya karşı bir direniş olarak belirlediğimiz her demokratik değeri geçersiz kılan ULUSLARARASI HUKUK’a SATARAK son hamlesini yapıyor.

Bunu Donald Trump koltuğa oturmadan hemen önce yaptığını unutmuşum. Elbette, Donald Trump, Obama’ya karşı muhalefeti seçerek ve kendisini bir başkandan çok intihar bombacısı gibi göstererek demokratik değerlerimizden geriye kalan HER ŞEYİ yok etmek için orada.

TL: DR: İnternetin neden şu anda gördüğümüz bu şeye dönüştüğünü merak ediyorsanız, suçlu Obama ve BM var. Hain, yanlış bilgilere karşı son direnişi, Birleşmiş Milletler’in kontrolüne taşıdı.

“Bunun neden olduğunu biliyor musunuz?” üzerine 16 yorum

1. Kayseri merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, şukuladım 21-09-2020 06:09:47

2. Burdur merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 08:54:25

3. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, face de paylaştım 22-09-2020 05:10:55

4. Kırklareli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 23-09-2020 02:42:43

5. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, tebrikler 02-10-2020 02:43:58

6. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:15:53

7. Afyon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:57

8. Ardahan merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 12:48:48

9. Kırşehir merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-10-2020 07:17:31

10. Burdur dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . Selam herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 19

Yorum yapın