Bunun neden olduğunu biliyor musunuz?

Gerçekten de endişe verici yazı

İnternet artık BİRLEŞMİŞ MİLLETLER dışında kimse tarafından GETİRİLMİŞ ve İŞBİRLİĞİ YAPILMIŞTIR!

https://thepoliticalinsider.com/icann-control-un/

Ve bunu yapan OBAMA’dan başkası değil.

Tekrarlıyorum. Obama’nın ÇOK SON hain eylemi interneti imzalamak ve onu ULUSLARARASI bir ORGANİZASYON’un kontrolüne almaktır. Bununla birlikte, insan hakları ve gerçek sağlığınız hakkında bir çöp yığınından daha az endişe duyan biri.

Neden şimdi yavaş yavaş bir REKLAM ARACI haline geldiğini merak ediyor musunuz?

Beyler, İnternet artık Birleşmiş Milletler’in bir parçası!

Kökeni bilinmeyen bir Marksist hain, temelde başkanlığı kaçırdı ve koltuğundan ayrılmadan hemen önce, özgürlüklerinizi ve refahınızı NWO’ya karşı bir direniş olarak belirlediğimiz her demokratik değeri geçersiz kılan ULUSLARARASI HUKUK’a SATARAK son hamlesini yapıyor.

Bunu Donald Trump koltuğa oturmadan hemen önce yaptığını unutmuşum. Elbette, Donald Trump, Obama’ya karşı muhalefeti seçerek ve kendisini bir başkandan çok intihar bombacısı gibi göstererek demokratik değerlerimizden geriye kalan HER ŞEYİ yok etmek için orada.

TL: DR: İnternetin neden şu anda gördüğümüz bu şeye dönüştüğünü merak ediyorsanız, suçlu Obama ve BM var. Hain, yanlış bilgilere karşı son direnişi, Birleşmiş Milletler’in kontrolüne taşıdı.

“Bunun neden olduğunu biliyor musunuz?” üzerine 51 yorum

1. Kayseri merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, şukuladım 21-09-2020 06:09:47

2. Burdur merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 08:54:25

3. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşım cidden iyi, face de paylaştım 22-09-2020 05:10:55

4. Kırklareli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, tebrikler 23-09-2020 02:42:43

5. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, tebrikler 02-10-2020 02:43:58

6. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:15:53

7. Afyon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:18:57

8. Ardahan merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 12:48:48

9. Kırşehir merkezden ben . Merhaba bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 18-10-2020 07:17:31

10. Burdur dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . Selam herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, şukuladım , Emine – 19

11. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki iyi, sağolun , hatice – 134

12. Karaman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun 08-11-2020 14:48:23

13. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web siteniz inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 150

14. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 313

15. Ağrı merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 24-11-2020 00:33:40

16. Çorum merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım 25-11-2020 06:45:33

17. Kayseri dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 16

18. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-12-2020 08:04:44

19. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim mükemmel, saolun , Aylin – 132

20. Karaman dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . Selam herkese siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım , emin – 94

21. İzmir dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 418

22. Sivas dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . Merhaba sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 184

23. Mersin merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 02-01-2021 23:12:20

24. Muş merkezden ben Hasan. Selam web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-01-2021 05:45:55

25. Bursa dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . Selamlar web sitesi valla mükemmel, teşekkürler , hatice – 359

26. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 191

27. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 199

28. Erzincan merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, sağolun 28-01-2021 11:51:20

29. Aydın dan kimler var. Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? . selamun aleyküm sayfa vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler , ali – 2

30. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 407

31. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 454

32. Bu konu : ” Bunun neden olduğunu biliyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 59

33. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-02-2021 02:47:27

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link