Bunun önceden planlandığını nereden bileceğiz? Geçilen her yeni kural, önceki eğilimlerin hızlandırılmış bir uzantısı / devamıdır – topluluk parçalanması ve şüphesi, nakit ve ana cadde ölümü, geniş ailenin yabancılaşması, okul devamsızlık istatistikleri, çevrimiçi çalışma ve alışveriş, OKB / mikrop korkusu …

… eski, tek tek hanelerin atomize edilmesi ve tecrit edilmesi, aşı muafiyeti sınırlamaları, devlet tarafından takip ve gözetime tecavüz, medya propagandası yoluyla halk üzerinde kontrol, sosyal medya sansürü, bilimsel diktatörlük / teknokrasi, tamamen güvenme her türlü sosyal etkileşim için teknoloji, intihar ve işsizlikte artış, banka kurtarmaları, küresel borsa çöküşü … ve dış dünyanın genel terörü.

Bu sadece mevcut sosyo-kültürel manipülasyonun hızlanmasıdır, yön değişikliği değil. Açıkça, oyunun sonlarına doğru yapılacak keşif için uygun aracın bir virüs olduğuna karar verdiler. Prensipte hiçbir şey değişmedi. Daha da kötüye gitti. Çok daha kötü.

… secretymology tarafından gönderildi
[comments]

“Bunun önceden planlandığını nereden bileceğiz? Geçilen her yeni kural, önceki eğilimlerin hızlandırılmış bir uzantısı / devamıdır – topluluk parçalanması ve şüphesi, nakit ve ana cadde ölümü, geniş ailenin yabancılaşması, okul devamsızlık istatistikleri, çevrimiçi çalışma ve alışveriş, OKB / mikrop korkusu …” üzerine 19 yorum

1. Niğde merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 01:22:09

2. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, sağolun 02-10-2020 10:07:54

3. Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:21:49

4. Sivas merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 07-10-2020 20:07:23

Yorum yapın