Bu yüzden hepimiz bunun tereyağı olmadığına inanamadığımı biliyoruz, görünüşte iyileştirici bir tereyağı alternatifi, o kadar çok tereyağı gibi tatlandırıyor ki insanlar bunun aslında tereyağı olmadığına inanamıyor. Gerçek şu ki, bunun% 100 margarin tereyağı olmadığına inanamıyorum. Şimdi, gıdayı düzenleyen tüm ülkeler arasında, margarini tereyağı olarak tanımayan tek ülke değilse de Birleşik Devletler. Aslında diğer ülkelerde bu yalanı yaymalarına izin verilmiyor. Amerika Birleşik Devletleri FDA, bu bariz yalanın 40 yılı aşkın bir süredir devam etmesine aktif olarak izin verdi. Margarin endüstrisi gerçeği bilmenizi istemiyor ve Amerikan halkının büyük margarine karşı çıkıp “Tereyağı olmadığı için tereyağı olmadığına asla inanmayacağım ve inanmayacağım” deme vakti geldi. Yalan çok uzun süredir devam ediyor ve insanların gerçeği bilmeleri gerekiyor.

Author

11 Comments

1. Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 09-03-2021 00:56:28

2. Selamın aleyküm paylaşımın valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Bu konu : ” “Bunun tereyağı olmadığına inanamıyorum” komplosu ve margarin endüstrisinin Amerikan halkını nasıl kandırdığını ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 491

4. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım

5. Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım 14-03-2021 17:22:05

6. Diyarbakır merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 10:52:01

7. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm web sitesi cidden mükemmel, teraziye tıkladım 21-03-2021 02:07:20

8. selamun aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

9. Diyarbakır dan kimler var. “Bunun tereyağı olmadığına inanamıyorum” komplosu ve margarin endüstrisinin Amerikan halkını nasıl kandırdığını . Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Aylin – 247

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link