Bununla ilgili düşünceler?

Kamala Harris, Biden’ın Başkan Yardımcısı olarak açıklandığından beri, r / komplo hakkındaki yayınların ezici çoğunluğu onu gözden düşürmeye çalışıyor. Kızılderili ve siyahi değil gibi genel ırkçı şikayetlerden, ‘olduğu yere sadece aletini emdiği için geldi’ gibi genel cinsiyetçi sözlere kadar, saatlerce ‘araştırma’ ve diyalogları onun itibarını sarsmak için adadılar.

Bu arada, mantıklı olan herkesin anlayabileceği şekilde önümüzde ortaya çıkan bir cin komplosu var. R / muhafazakar kullanıcıları bile USPS’ye olanlardan rahatsız ve bunun korkutucu bir olasılık olduğunu kabul ediyor. Trump, seçim öncesinde USPS’yi dağıtmaya çalışırken aynı zamanda destekçilerini bizzat oy kullanmaya ikna etmeye çalışıyor. Güvenilir insanlar, Trump’ın seçim gecesi, tüm oylar sayılmadan önce zafer ilan edeceğinden endişe duyuyor, ardından Biden posta oylarının kaçınılmaz akışı akmaya başladığında, seçmen sahtekarlığı propagandasına geri dönecek. Sır bile değil!

Eğer hükümetin zulmünden ve facissim’e kaymaktan cahilce endişelenselerdi, önemsedikleri tek konu bu olurdu. Ancak orada oturuyorlar, bunun olmasını mutlu bir şekilde izliyorlar, çünkü bunu yapan Trump. Komplolar umurlarında değil, özel olmayı önemsiyorlar. Güvensiz hayatlarını doldurmak, kendilerini benzersiz hissetmelerine yardımcı olmak için kimsenin sahip olmadığı bilgilere sahip olmak isterler. Onlar cahil narsistler.

Komplo topluluğu, “gerçekte neler olup bittiğini” bilen tek kişi olmakla gurur duyuyor. Elitlere karşı savaşan asi bir grup olduklarını sanıyorlar, ancak bir sorunu öğrenmek için herhangi bir çaba gösteremeyecek kadar tembel veletler ve 500 kelimelik bir blog gönderisini, 11 dakikalık bir YouTube videosunu ve buldukları bir memi düşünüyorlar. Facebook’ta bir sorunu tamamen anlamaları için yeterlidir.

Gerçek şu ki, komplo topluluğu kötüdür. Teorileri gerçek dünya sonuçlarına yol açmaya başlıyor. Onlar serseri-kruger etkisinin vücut bulmuş halleridir ve dünyanın yanmasını izlemeyi tercih ederler, sonra da yanıldıklarını kabul ederler.

Bazı insanlar, birisinin ancak başarısız oldukları için eğitim sisteminden sonra bir komplo teorisyeni haline geldiğini söylemeyi sever ve onları eğitmek ve gün ışığına çıkarmak bizim görevimizdir. Bu yanlış!. Her fırsatta utanmaları gerekiyor. Toplumdaki insanlar kurtaramayacak kadar ileri gitti, toplum içinde kayboldular. İkiyüzlülüğünü vurgulamaya ve komplo topluluğunun ne kadar saçma olduğunu göstermeye devam edersek, umarım insanların katılmasını ilk etapta durdurabiliriz.

Cehaleti radikalleştirdiler ve durdurulmaları gerekiyor.

“Bununla ilgili düşünceler?” üzerine 15 yorum

1. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-09-2020 12:42:39

2. Sivas merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım 15-09-2020 22:26:06

3. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-09-2020 02:56:51

4. Yozgat merkezden ben banu. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:11:25

5. Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:00

6. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-10-2020 08:13:22

Yorum yapın