Kamala Harris, Biden’ın Başkan Yardımcısı olarak açıklandığından beri, r / komplo hakkındaki yayınların ezici çoğunluğu onu gözden düşürmeye çalışıyor. Kızılderili ve siyahi değil gibi genel ırkçı şikayetlerden, ‘olduğu yere sadece aletini emdiği için geldi’ gibi genel cinsiyetçi sözlere kadar, saatlerce ‘araştırma’ ve diyalogları onun itibarını sarsmak için adadılar.

Bu arada, mantıklı olan herkesin anlayabileceği şekilde önümüzde ortaya çıkan bir cin komplosu var. R / muhafazakar kullanıcıları bile USPS’ye olanlardan rahatsız ve bunun korkutucu bir olasılık olduğunu kabul ediyor. Trump, seçim öncesinde USPS’yi dağıtmaya çalışırken aynı zamanda destekçilerini bizzat oy kullanmaya ikna etmeye çalışıyor. Güvenilir insanlar, Trump’ın seçim gecesi, tüm oylar sayılmadan önce zafer ilan edeceğinden endişe duyuyor, ardından Biden posta oylarının kaçınılmaz akışı akmaya başladığında, seçmen sahtekarlığı propagandasına geri dönecek. Sır bile değil!

Eğer hükümetin zulmünden ve facissim’e kaymaktan cahilce endişelenselerdi, önemsedikleri tek konu bu olurdu. Ancak orada oturuyorlar, bunun olmasını mutlu bir şekilde izliyorlar, çünkü bunu yapan Trump. Komplolar umurlarında değil, özel olmayı önemsiyorlar. Güvensiz hayatlarını doldurmak, kendilerini benzersiz hissetmelerine yardımcı olmak için kimsenin sahip olmadığı bilgilere sahip olmak isterler. Onlar cahil narsistler.

Komplo topluluğu, “gerçekte neler olup bittiğini” bilen tek kişi olmakla gurur duyuyor. Elitlere karşı savaşan asi bir grup olduklarını sanıyorlar, ancak bir sorunu öğrenmek için herhangi bir çaba gösteremeyecek kadar tembel veletler ve 500 kelimelik bir blog gönderisini, 11 dakikalık bir YouTube videosunu ve buldukları bir memi düşünüyorlar. Facebook’ta bir sorunu tamamen anlamaları için yeterlidir.

Gerçek şu ki, komplo topluluğu kötüdür. Teorileri gerçek dünya sonuçlarına yol açmaya başlıyor. Onlar serseri-kruger etkisinin vücut bulmuş halleridir ve dünyanın yanmasını izlemeyi tercih ederler, sonra da yanıldıklarını kabul ederler.

Bazı insanlar, birisinin ancak başarısız oldukları için eğitim sisteminden sonra bir komplo teorisyeni haline geldiğini söylemeyi sever ve onları eğitmek ve gün ışığına çıkarmak bizim görevimizdir. Bu yanlış!. Her fırsatta utanmaları gerekiyor. Toplumdaki insanlar kurtaramayacak kadar ileri gitti, toplum içinde kayboldular. İkiyüzlülüğünü vurgulamaya ve komplo topluluğunun ne kadar saçma olduğunu göstermeye devam edersek, umarım insanların katılmasını ilk etapta durdurabiliriz.

Cehaleti radikalleştirdiler ve durdurulmaları gerekiyor.

Author

78 Comments

1. Sakarya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sağolun 15-08-2020 14:38:48

2. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Kütahya merkezden ben ali. Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler 19-08-2020 01:54:18

4. Merhaba herkese siten gerçekten hayran bıraktı, sağolun

5. Sakarya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun 26-08-2020 18:52:41

6. Karaman merkezden ben banu. Merhaba herkese siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım 30-08-2020 04:24:16

7. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 11-09-2020 12:42:39

8. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, teraziye tıkladım 15-09-2020 22:26:06

9. Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-09-2020 02:56:51

10. Mersin merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım 20-09-2020 09:23:39

11. Merhaba herkese siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım

12. Yozgat merkezden ben banu. Slm sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:11:25

13. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:00

14. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-10-2020 08:13:22

15. Samsun dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 484

16. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 194

17. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Selam herkese siten cidden güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 105

18. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 497

20. Aksaray merkezden ben banu. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 23-11-2020 22:40:28

21. Şırnak dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Mrb paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 437

22. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, saolun , ali – 149

23. Gürbüz Reply

Batman merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 07-12-2020 16:12:19

24. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 399

25. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 14-12-2020 11:52:00

26. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , – 87

27. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Selamlar sayfa gerçekten güzel, sağolun , Gürbüz – 183

28. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım , – 293

29. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 236

30. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Ankara merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-01-2021 04:11:36

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 265

33. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam herkese siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 14:15:49

34. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 19:49:14

35. elif yılmaz Reply

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Mrb bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 28-01-2021 15:20:55

36. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 112

37. Uşak dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Slm siteniz inanki hayran edici, sağolun , memo – 330

38. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 10-02-2021 17:59:15

39. Balıkesir merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 18-02-2021 20:57:28

40. Kırşehir merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım cidden çok iyi, tebrikler 27-02-2021 23:47:48

41. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

42. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, tebrikler 04-03-2021 17:24:18

43. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 499

45. Kilis merkezden ben ahmet. Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-03-2021 11:51:15

46. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 370

47. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-04-2021 01:59:03

48. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Kastamonu dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Selam web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım , gaye – 110

50. Edirne merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, face de paylaştım 05-05-2021 10:02:19

51. Aksaray dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Merhabalar siten yeminle dikkat çekici, saolun , emin – 315

52. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

53. Ağrı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 08-05-2021 08:36:41

54. Erzincan merkezden ben banu. Merhaba sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler 09-05-2021 19:02:11

55. selamun aleyküm sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

56. Diyarbakır merkezden ben banu. Selam herkese sayfa inanki hoşuma gitti, sağolun 18-05-2021 16:52:02

57. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Merhaba paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 130

58. Rize dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Merhaba web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ziya – 242

59. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, teşekkürler , hatice – 247

60. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 498

61. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım

62. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

63. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , mehmet – 208

64. Bingöl dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . Merhaba sayfan vallaha iyi, sağolun , ahmet – 129

65. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 12:34:14

66. Edirne dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 71

67. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 318

68. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler

69. Bu konu : ” Bununla ilgili düşünceler? ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi çok güzel, saolun , banu – 185

70. Isparta merkezden ben Aylin. Slm sayfanız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 25-07-2021 17:05:23

71. Ordu dan kimler var. Bununla ilgili düşünceler? . selamun aleyküm web siteniz valla mükemmel, facebookta paylaştım , emin – 486

72. Çankırı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 21:37:55

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link