Bu yüzden ne düşündüğünü biliyorum, asıl sikimin ne olduğunu Mr. Space_Pepe69? (Muhtemelen karma arayan rastgele bir trol kim…)

Pekala, sana söylememe izin ver evlat! Oturup düşündüğünüzde, gerçekten o kadar da zor değil.

Gerekli Malzemelerin Toplanması – Belli ki farklı mağazalardan alışveriş yapın ve sadece nakit kullanın. Dikkat çekmeyen sade bir Jane maskesi takın (belki arada sırada değiştirin) ve bir COVID kültisti rolünü üstlenin. Aklı başında hiç kimse hiçbir şeyi sorgulamaz, aslında sizden ne pahasına olursa olsun tamamen farklı nedenlerle kaçınırlar – birinin yararlanabileceği bir dikkat dağınıklığı.

Tapuyu yapmak/cesedi saklamak- Yaptığın şeyi yaparken yakalanma? Idfk Ben sadece insanların uyanık kalmasına yardım etmeye çalışan rastgele bir sarhoş sarhoşum. Mantıklı sarhoş komplolarla.

Mesele sadece COVID kültistlerini fırçalamak değil. Dikkat dağıtmak için rol oynayan çok kötü insanlar olabilirler. belli ki amcık polisi ya da Alec Jones’un o lanet seksi erkek memesi rolünü oynamaya başlama (o sadece bazı iyi komploları olan bir şovmendir – herhangi bir şov, rocker’dan daha fazlasını düşünür), ama sadece dikkatli ol ve bil sevdiklerin nasıl.

Tyr adına, barış hepinizle olsun. 4 Temmuz’unuz kutlu olsun ve güvende kalın arkadaşlar!

39 Comments

1. Slm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

2. Yozgat merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, sağolun 06-07-2021 04:56:12

3. Rize dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 3

4. Bilecik merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-07-2021 05:17:04

5. Burdur dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Merhaba herkese siteniz inanki hayran edici, saolun , mehmet – 408

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 144

7. Manisa merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz cidden çok güzel, tebrikler 10-07-2021 06:00:43

8. Uşak dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 38

9. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

10. İzmir dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Merhaba herkese siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 179

11. Siirt dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Mrb siteniz ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 68

12. Düzce dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, face de paylaştım , doruk – 348

13. Kocaeli dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , – 272

14. Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

16. Karaman merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 26-07-2021 11:21:04

17. Bu konu : ” Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı ” çok güzel. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 324

18. elif yılmaz Reply

Konya dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Mrb paylaşım inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 317

19. Kars dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 101

20. Aydın dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Merhaba herkese web siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , emin – 314

21. Bu konu : ” Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı ” çok güzel. Merhabalar sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 44

22. Bu konu : ” Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 185

23. Eskişehir merkezden ben . Merhabalar paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 06:07:32

24. Sakarya merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 22-08-2021 10:15:03

25. Bu konu : ” Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden çok iyi, facebookta paylaştım , – 447

26. Bu konu : ” Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım , – 224

27. Denizli dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Selamlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 371

28. Selam herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

29. Isparta dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Selam herkese web siten vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 108

30. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

31. Bartın dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Selamın aleyküm siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , hatice – 326

32. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 17-09-2021 22:46:12

33. Bilecik dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 318

34. Siirt merkezden ben ali. Selam web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler 22-09-2021 07:07:46

35. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım

36. elif yılmaz Reply

Çorum dan kimler var. Burada ABD’de 4 Temmuz ruhu içinde Rastgele Taşlanmış+Sarhoş Düşünce (Amerikan Bağımsızlığı . Merhabalar web siten cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 11

37. Merhabalar sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

Write A Comment