Son on yılda, şehirlerimizin çoğu ulaşım altyapılarında ilginç gelişmeler kaydetti. Şöyle ki, büyük şehirler otoyollar inşa ettiler, çoğunlukla şehirleri çevreleyen erişim otoyollarını kontrol etti.

Winnipeg – Çevre Yolu; erişim kontrol edilmedi ve 1950’lerde inşa edildi, ancak birkaç değişiklik, ülkenin geri kalanından 650.000 insanı boğabilir.

Regina – Regina Bypass; son birkaç yıl içinde inşa edilen, ağırlıklı olarak kontrol edilen erişim.

Saskatoon – Circle Drive; şehri, birkaç otoyol bölümünü ve bazı doğal engelleri keser. Son on yılda önemli ölçüde yükseltildi.

Calgary – Taşlı Yol; YENİ

Edmonton – Anthony Henday Drive; YENİ

Vancouver – Karayolu 1 ve Karayolu 99; bu yolları kapatırsanız halk izole edilebilir.

Oradan anladığım şey, ana akım medyadan hükümetin otoyollar inşa etmesi için çok fazla baskı var gibi görünüyor. Benim endişem, bu çevre yollarının veya dar noktaların, örneğin bir pandemi durumunda nüfusun geniş kesimlerini kapatmak için kullanılabilmesidir.

Author

27 Comments

1. Bu konu : ” Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 90

2. Siirt merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-03-2021 16:53:41

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 160

4. Bursa dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , banu – 132

5. Bu konu : ” Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 193

6. Merhaba herkese bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

7. Slm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Bu konu : ” Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden güzel, face de paylaştım , gaye – 316

9. Tunceli dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 163

10. Bu konu : ” Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 181

11. Sinop merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 19:32:07

12. Bu konu : ” Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Hasan – 453

13. Denizli merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım 05-05-2021 01:05:51

14. Batman dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 228

15. Burdur dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Slm sayfa yeminle mükemmel, face de paylaştım , – 387

16. Karabük merkezden ben Aylin. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, saolun 15-05-2021 18:02:26

17. Afyon dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Merhaba paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 221

18. Sakarya dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 119

19. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, sağolun

20. Gaziantep dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 279

21. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Gümüşhane dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Slm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 254

23. Bolu merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 19-07-2021 01:34:37

24. Isparta dan kimler var. Burada Batı Kanada’dan kimse var mı? Şehirlerimizle ilgili ilginç bir şey fark ettim … . Merhaba siten inanki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 339

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link