Burada beyni yıkanan kim?

Bu yüzden buradaki çoğu insanla aynı fikirdeyim ve gerçekten Demokratların gerçek yozlaşmış kişiler olduğuna ve ceplerinde medya ve diğer tüm kurumların (ve bunun tersi) olduğuna inanıyorum. Benden başka biri zaman zaman biraz düşünerek Trump’ın gerçekten düşman olup olmadığını ve neden olduğu tüm nefret ve bölünmenin gerçekten ona mı ait olduğunu merak ediyor mu? Söylemeliyim ki, beyin yıkama gücüne bazen direnmek zor olabilir!

… jray_88 tarafından gönderildi
[comments]

“Burada beyni yıkanan kim?” üzerine 17 yorum

1. Kilis dan kimler var. Burada beyni yıkanan kim? . Selam herkese siten ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , – 327

2. Bolu merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-01-2021 04:00:19

3. Aydın dan kimler var. Burada beyni yıkanan kim? . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 128

4. Tekirdağ dan kimler var. Burada beyni yıkanan kim? . Selamlar siten inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 385

5. Bitlis merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 27-01-2021 22:18:38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link