Deney:

Beslemenizi yeni gönderilere ayarlayın. Gördüğünüz ilk gönderi nedir?

Şimdi yenileyin: Gördüğünüz ilk gönderi nedir?

Her ikisini de iki ila üç dakika tekrarlayın.

Geri bildirim alana kadar bana ve beslememe ne olduğunu söylemeyeceğim. Yine de matriste iki hikaye önerdiğini söyleyeceğim.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 172

2. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 257

3. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 18:51:28

4. Mardin dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Selamlar siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 114

5. Samsun merkezden ben emin. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 20-02-2021 00:09:20

6. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 20:40:10

7. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 94

8. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, saolun , ali – 118

9. Muğla dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 487

10. Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, saolun

12. Çorum dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Mrb sayfa gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 85

13. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım , ziya – 14

14. Kırıkkale merkezden ben gaye. Selam sayfanız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 24-03-2021 08:51:50

15. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Selamın aleyküm web siten inan ki çok güzel, saolun

17. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki iyi, teraziye tıkladım , ali – 258

18. Elazığ merkezden ben emin. selam arkadaşlar siteniz yeminle güzel, saolun 06-05-2021 09:31:02

19. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

20. Merhabalar sayfanız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

21. Sinop merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, sağolun 30-05-2021 10:11:46

22. Giresun dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Mrb web siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 309

23. Selamlar siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Selam herkese web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 76

25. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 340

26. Diyarbakır dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 9

27. Batman merkezden ben . Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 13:13:24

28. Kars dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Slm siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 83

29. Adana dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Selam paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ali – 231

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link