Deney:

Beslemenizi yeni gönderilere ayarlayın. Gördüğünüz ilk gönderi nedir?

Şimdi yenileyin: Gördüğünüz ilk gönderi nedir?

Her ikisini de iki ila üç dakika tekrarlayın.

Geri bildirim alana kadar bana ve beslememe ne olduğunu söylemeyeceğim. Yine de matriste iki hikaye önerdiğini söyleyeceğim.

Author

10 Comments

1. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 172

2. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , banu – 257

3. Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 18:51:28

4. Mardin dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . Selamlar siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 114

5. Samsun merkezden ben emin. Selamlar web sitesi vallaha dikkat çekici, tebrikler 20-02-2021 00:09:20

6. elif yılmaz Reply

Ağrı merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 20:40:10

7. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 94

8. Bu konu : ” Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha iyi, saolun , ali – 118

9. Muğla dan kimler var. Burada bir şeylerin olduğunun kanıtı … aşağıya bakın . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 487

10. Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link