Burada bir sürü Reklam / E-posta alan ve / veya Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, 401k vb. Gemi batmadan önce son birkaç jeton almaya çalışmak utanç verici.

Bu yüzden işten sonra meslektaşlarımdan birkaçı oturup yukarıda bahsedilenlerle ilgili birkaç İlanı nasıl aldıkları hakkında konuşuyorlardı ve ilk 401 binlerini başlatmayı düşünüyorlardı.

O konuşurken kendi kendime şöyle düşünüyordum .. Bir dakika … Bunlardan biri için her gün en azından bir İlan alıyorum.

Ekonomi çöktüğünde, insanlar işsiz kaldığında, çöplüklerdeki ABD GSYİH’sı vb. Bu şirketler, etrafımızda çökmekte olan aynı sisteme koymak için son bir miktar tasarruf paranızı almak için büyük reklamlar koyuyorlar.

EĞER ekonomi gerçekten çöküyor / çöküyorsa (kasıtlı olarak) ve biri buna inanıyor. Öyleyse zor kazandığınız parayı bu sistemlerden birine yatırın, çünkü çökmesi aptalca. Kendiniz için pahalı bir şey satın almanız gerçekten daha iyidir, çünkü bundan gerçekten faydalanırsınız.

TLDR: TPTB onların her şeyi çökerteceğini bilir ve elinizdeki her kuruşu almak ister, böylece yeni sistemin uyanmasıyla sıfırdan başlayabilirsiniz.

ENRON’u hatırlıyor musunuz? Pekala, bunların çoğunu göreceğiz.

https://en.wikipedia.org/wiki/Enron

https://www.britannica.com/event/Enron-scandal

“Burada bir sürü Reklam / E-posta alan ve / veya Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, 401k vb. Gemi batmadan önce son birkaç jeton almaya çalışmak utanç verici.” üzerine 11 yorum

1. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 23:06:32

2. Bu konu : ” Burada bir sürü Reklam / E-posta alan ve / veya Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, 401k vb. Gemi batmadan önce son birkaç jeton almaya çalışmak utanç verici. ” çok güzel. Selamlar siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 370

3. Tunceli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfan ciddiyim dikkat çekici, saolun 15-10-2020 19:49:49

4. Bu konu : ” Burada bir sürü Reklam / E-posta alan ve / veya Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, 401k vb. Gemi batmadan önce son birkaç jeton almaya çalışmak utanç verici. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , doruk – 88

5. Bu konu : ” Burada bir sürü Reklam / E-posta alan ve / veya Hayat Sigortası, Sağlık Sigortası, 401k vb. Gemi batmadan önce son birkaç jeton almaya çalışmak utanç verici. ” çok güzel. Mrb web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 225

Yorum yapın