Başkente bakma açısından başkente bakan ve başkente giren insanların TÜM insanları gösteren herhangi bir videosu var mı?

Bir bakıma uçağın beşgene çarpan birkaç ekran görüntüsü var ama video yok.

Hem içeride hem de dışarıdan binayı çevreleyen bağlantı noktalarının her tarafında kameralar olması gerektiğini biliyorum. Başkente doğru yürüyen ve içeri girmesine izin verilen insanların (30 gibi) videolarını gördüm. Genç hanımın göğsünden vurulduğu ve öldüğü talihsiz olay da dahil olmak üzere başkentin içinden videoları gördüm.

“İsyan” sırasında başkente bakan başka bir binanın perspektifini gösteren bir video olan var mı?

Benim görüşüm gördüğüm her şey, çekim dahil, okuduklarımı yansıtmıyor. Bayanın vurulması ve herkesin benim dışarıdaymışım gibi olması bir tür ayaklanma veya toplu baskın anlamına gelmez. İnsanlar dans ediyor, gülümsüyor ve selfie çekiyorlardı.

Amerikan devriminin başkentte bazı insanların öldüğü ve sonra herkesin eve gittiği bir partiyle başlamadığına eminim ama msm bu olayın da bir o kadar çılgınca olduğunu söylemeye çalışıyor gibi görünüyor. Bu sadece 1 gündü. Amerikan devrimi bir günde olmadı.

Msm’nin soğuması gerekiyor.

… lucassster tarafından gönderildi
[comments]

Author

18 Comments

1. Mardin dan kimler var. Burada biraz onbiri hissediyorum . Merhaba herkese web siteniz vallaha iyi, sağolun , gaye – 318

2. Bu konu : ” Burada biraz onbiri hissediyorum ” çok güzel. Merhaba herkese siten inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 488

3. Bu konu : ” Burada biraz onbiri hissediyorum ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 48

4. Burdur merkezden ben memo. Selamın aleyküm siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 28-01-2021 16:01:37

5. İzmir dan kimler var. Burada biraz onbiri hissediyorum . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 88

6. Bu konu : ” Burada biraz onbiri hissediyorum ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 419

7. Afyon dan kimler var. Burada biraz onbiri hissediyorum . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 474

8. Bayburt dan kimler var. Burada biraz onbiri hissediyorum . merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 438

9. Gürbüz Reply

Slm sayfanız gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Burada biraz onbiri hissediyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 161

11. Bu konu : ” Burada biraz onbiri hissediyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 155

12. Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 29-03-2021 06:34:54

13. Yalova dan kimler var. Burada biraz onbiri hissediyorum . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 366

14. Bu konu : ” Burada biraz onbiri hissediyorum ” çok güzel. Slm sayfa inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 48

15. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım 17-04-2021 07:37:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link