Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz.

Kaçan bir sebep yok, inkar eden bir amaç yok, çünkü ikimizin de bildiği gibi, amaç olmadan var olamazdık. Bizi yaratan amaç, bizi birbirine bağlayan amaç, bizi çeken, bize rehberlik eden, bizi harekete geçiren amaç; bizi bağlayan amacı tanımlayan amaçtır.

Liderlerin, siyasetin, karar vericilerin amacı nedir? Cumhuriyetler, demokrasi vs. olmadan kitlelerin isteklerini tanımlayamazdık. Bitcoin + internet / sosyal medya ile tam anlamıyla yapabiliriz. Oyları sürdükleri sürece benimseyebilir ve kuruluşların (politikacılar, şirketler,) gönderilerini medya veya kurumsal sansür veya devlet müdahalesi olmadan doğrudan beğenme / beğenmeme durumlarını doğrulayabilirsiniz; tüm kartlar güvertede sizi becermelerini zorlaştırır ve insanlara siktirip gitmelerini söylemenin en doğrudan yolunu veriyor. Bu, sistemleri yerinde değiştirmekle ilgili değil, doğrudan sansürsüz ve elinizde bir telefon olarak rahatça verilen kararları etkilemekle başlar. Beğenme ve beğenmeme + kripto, etrafta dövdüğünüz çalı. Liderleri dürüst olmaya ve kararlarını açıklamaya iten güç budur. Başka hiçbir şey olmayacak. Şu lanet kelimeleri işaretle Mic drop Beni işe al, beni öldürme.

gönderen … Mr6inches
[comments]

“Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz.” üzerine 16 yorum

1. Gaziantep dan kimler var. Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 352

2. Rize dan kimler var. Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. . Slm sayfa cidden hoşuma gitti, şukuladım , ali – 399

3. Bu konu : ” Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 65

4. Mersin dan kimler var. Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. . Slm sayfanız vallaha çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 104

5. Niğde dan kimler var. Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. . Selam paylaşımınız vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 489

6. Tekirdağ merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 10:29:58

7. İstanbul merkezden ben hatice. Mrb web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 07-01-2021 14:23:47

8. Bu konu : ” Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, linkedinde paylaştım , – 55

9. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 21:09:14

10. Bu konu : ” Burada değiliz çünkü özgürüz; buradayız çünkü özgür değiliz. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 396

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link