Benzeri görülmemiş olsa da, r / haber iş parçacığını kilitlemek için modlar ve her yorumu kaldırmak kesinlikle alışılmadık bir durumdur, özellikle de kaynak hikaye “ana akım” yerel bir kaynaktan, oregonlive.com’dan geliyorsa.

Öyleyse, bu kadar aşırı olan ne yorumlar modların ileti dizisini kilitleme ihtiyacı hissettiğini ve her birini sil?

(Şimdi kilitli ve “sterilize edilmiş”) bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz r / haber konu: np.reddit.com/ R / haber / yorum / ibaaa8 / driver_of_crashed_truck_beaten_blocks_from /

İşte iş parçacığının arşivine bir bağlantı (iş parçacığı kilitlendikten / sterilize edildikten sonra yakalanan) https://archive.is/D7K5N

Son olarak, modlar tarafından kaldırılan içeriğin çoğunu görmemizi sağlayan bir sitenin arşivi: https://archive.is/g8KhJ

Kesinlikle içeriğin bir kısmı ‘tatsız’ ve / veya Kuralları / Hizmet Şartları’nı ihlal ediyor – ancak bu durumda TÜM yorumların kaldırılması haklı mıydı?

DÜZENLE: Konu bağlantısı NP bağlantısı olarak değiştirildi (Haber başlığı yine de kilitlendiğinden gereksiz)

gönderen … Amos_Quito
[comments]

Author

89 Comments

1. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden hayran edici, tebrikler 18-08-2020 02:26:47

2. Merhabalar siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

3. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım

4. Selam herkese web siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. İstanbul merkezden ben doruk. Slm web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-08-2020 03:25:36

6. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 23-08-2020 18:48:20

7. Niğde merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 16:07:39

8. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:51:38

9. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 11:25:04

10. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

11. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, sağolun 06-09-2020 19:47:17

13. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

14. Konya merkezden ben ali. Merhaba siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 15-09-2020 10:21:06

15. Bayburt merkezden ben gaye. Merhaba siteniz yeminle çok iyi, sağolun 01-10-2020 07:54:12

16. Karaman merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım 02-10-2020 10:07:51

17. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:21:48

18. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-10-2020 23:18:26

19. Şırnak dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 35

20. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, facebookta paylaştım , banu – 302

21. Tekirdağ dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Selam siten cidden hayran edici, teşekkürler , Emine – 138

22. Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 61

24. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Selam web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 163

25. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Selam sayfa vallaha billaha güzel, teşekkürler , memo – 286

26. Edirne dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Slm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 214

27. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , memo – 142

28. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Erzurum merkezden ben . Merhaba sayfan ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 09-12-2020 10:13:53

30. Selam siten harbiden çok güzel, face de paylaştım

31. Bingöl dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . selam arkadaşlar web siten ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , emin – 217

32. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-12-2020 10:08:32

33. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, şukuladım 25-12-2020 03:08:49

34. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız valla güzel, linkedinde paylaştım 27-12-2020 02:10:56

35. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

38. Burdur dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Merhabalar web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 85

39. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha çok güzel, tebrikler , memo – 33

40. Nevşehir merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 23:53:01

41. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

42. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 105

43. Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

44. Bolu merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-02-2021 06:53:20

45. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 310

46. Gaziantep merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok güzel, facebookta paylaştım 22-02-2021 03:00:28

47. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 268

48. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , memo – 160

49. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

50. Selam herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

51. Gaziantep merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 04:24:22

52. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Selam herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 250

53. Çanakkale merkezden ben ali. Selam web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler 19-03-2021 19:03:42

54. Merhaba herkese siten inan ki çok iyi, facebookta paylaştım

55. Balıkesir dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . selam arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, saolun , Hasan – 63

56. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

57. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 66

58. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, tebrikler 04-04-2021 11:30:31

59. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 488

60. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 14-04-2021 17:40:04

61. Afyon dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Selamın aleyküm siten gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 232

62. Bolu merkezden ben Aylin. Slm web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 22-04-2021 17:07:55

63. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , – 219

64. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 77

65. Edirne dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Mrb siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 118

66. Ardahan dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 438

67. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 429

68. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun 15-05-2021 17:25:04

69. Manisa merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan vallaha güzel, facebookta paylaştım 31-05-2021 13:54:56

70. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 232

71. Nevşehir dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 298

72. Şırnak dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 308

73. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 115

74. Isparta dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Aylin – 292

75. Kars merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 27-06-2021 18:55:25

76. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 454

77. Bitlis dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 298

78. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 13-07-2021 16:26:52

79. Bu konu : ” Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 181

80. selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

81. Ordu dan kimler var. Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte” . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , memo – 21

82. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link