Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte”

Benzeri görülmemiş olsa da, r / haber iş parçacığını kilitlemek için modlar ve her yorumu kaldırmak kesinlikle alışılmadık bir durumdur, özellikle de kaynak hikaye “ana akım” yerel bir kaynaktan, oregonlive.com’dan geliyorsa.

Öyleyse, bu kadar aşırı olan ne yorumlar modların ileti dizisini kilitleme ihtiyacı hissettiğini ve her birini sil?

(Şimdi kilitli ve “sterilize edilmiş”) bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz r / haber konu: np.reddit.com/ R / haber / yorum / ibaaa8 / driver_of_crashed_truck_beaten_blocks_from /

İşte iş parçacığının arşivine bir bağlantı (iş parçacığı kilitlendikten / sterilize edildikten sonra yakalanan) https://archive.is/D7K5N

Son olarak, modlar tarafından kaldırılan içeriğin çoğunu görmemizi sağlayan bir sitenin arşivi: https://archive.is/g8KhJ

Kesinlikle içeriğin bir kısmı ‘tatsız’ ve / veya Kuralları / Hizmet Şartları’nı ihlal ediyor – ancak bu durumda TÜM yorumların kaldırılması haklı mıydı?

DÜZENLE: Konu bağlantısı NP bağlantısı olarak değiştirildi (Haber başlığı yine de kilitlendiğinden gereksiz)

gönderen … Amos_Quito
[comments]

“Burada görülecek bir şey yok! -_- r / Haber modları, acımasız Portland dayaklarını kilitler … sonra devam edin başlıktaki her bir yorumu kaldırın -_- Verilen sebep: “çünkü ırkçılar tam güçte”” üzerine 22 yorum

1. Sakarya merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 23-08-2020 18:48:20

2. Niğde merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-08-2020 16:07:39

3. Afyon merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 26-08-2020 18:51:38

4. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 11:25:04

5. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım ciddiyim güzel, sağolun 06-09-2020 19:47:17

6. Karaman merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım 02-10-2020 10:07:51

7. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:21:48

8. İstanbul merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 07-10-2020 23:18:26

Yorum yapın