Yasal gibi, hisse senedi alıp elinde tutmak, bana bir şilin deyin. Kelimenin tam anlamıyla hedge fonları kuruyorlardı + günde 500 milyar dolar kaybediyorlar. Bir ödeme bekliyoruz veya beklemiyoruz, olması gerekiyor ama yoksa yok. Herhangi birinin r/komploda olup olmadığını ve aynı zamanda boktan bankalara ve hedge fonlarına karşı olup olmadığını merak ederek kimseyi işe almaya çalışmıyorum. Hükümetle savaşın ve zenginleri yiyin, değil mi?

Öyle uzun zamandır hayatımızı mahvettiler ki, 2008 mali krizi ONLAR VE çıplak açığa satışlarından NEDENİYLE OLDU. HİSSE SATIŞLARININ YASAL OLMAYAN SATIŞI – olanlardan dolayı zaten yasadışı.

Açığa satış, krizde yarattığı istikrarsızlık nedeniyle bazı Avrupa ülkelerinde kendi içinde yasaklandı. Ekonomimiz onu kullanılabilir durumda tutuyor, neden?

Eğer yanılıyorsam ya da aptalsam bana haber ver lol, yoksa bana yolu göster.

28 Comments

1. Selamlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

2. Adana dan kimler var. Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım , Emine – 350

3. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 469

4. Malatya merkezden ben Aylin. Slm siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 29-05-2021 05:25:50

5. Muş merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-05-2021 05:38:17

6. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım , ziya – 148

7. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, saolun

8. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim iyi, teşekkürler

9. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 95

10. selam arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, şukuladım

11. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, saolun , ahmet – 394

12. Burdur merkezden ben banu. Mrb sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun 10-06-2021 19:21:20

13. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hoşuma gitti, şukuladım , ali – 210

14. Selamlar web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım

15. Mrb siten inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

16. Rize merkezden ben doruk. Merhaba sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım 27-06-2021 17:06:43

17. Karaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 10-07-2021 01:04:10

18. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 356

19. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran edici, teşekkürler

20. Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siteniz cidden hayran edici, şukuladım 27-07-2021 16:42:09

21. Çorum merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-08-2021 18:07:05

22. Hatay dan kimler var. Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? . Merhaba herkese siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 265

23. Bingöl dan kimler var. Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? . Selamlar sayfan vallaha billaha güzel, teşekkürler , memo – 74

24. Aksaray merkezden ben . Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2021 17:42:25

25. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın vallaha hayran edici, teşekkürler 31-08-2021 20:30:39

26. Bursa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, sağolun 10-09-2021 00:00:30

27. Bu konu : ” Burada hedge fonlarına ve bankalara karşı çıkan var mı? ” çok güzel. Slm siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 14

Write A Comment