Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim.

Sanki hepimizi bir tür nefret grubu ya da politik olarak motive olmuş incelikler olarak gösterme çabasıyla belirli gönderileri ve bağlantıları ön sayfaya “zorluyorlar” gibi çok organik görünmüyor.

İnsanlar komplo teorisyenlerini “4chan ırkçı Trump severler” olarak görmeye başlıyor. Asla bu şekilde değildi.

Provokatörlerin bizi sağ sol siyasi aşiret saçmalığına sürükleme girişimlerine direnmeliyiz. Komplo teorisyen kültürü eskiden siyasi tiyatroyu reddeder, siyasetçileri ve başkanları seçkinlere hizmet eden ve Yeni Dünya Düzenini ilerletmek için kendi rollerini oynayan “kuklalar” olarak görürdü. O zamandan beri hiçbir şey değişmedi.

“Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim.” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 421

2. Eskişehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-01-2021 00:58:49

3. Bu konu : ” Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 391

4. Bu konu : ” Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , emin – 182

5. Siirt dan kimler var. Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim. . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 272

6. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 21-02-2021 05:44:36

7. Niğde dan kimler var. Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim. . Selam web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 80

8. Giresun dan kimler var. Burada hepimizi “alternatif sağ aşırılıkçılar” olarak göstermek için bu alt-muhafazakar yanlısı / Trump / Q saçmalığı ile spam yapan ajan provokatörler var mı? Çoğunuzun L / R wwe siyasi tiyatrosundan nefret ettiğine ve tüm bunları senaryolu bir drama olarak gördüğüne bahse girerim. . Merhabalar bu web sitesi harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 481

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link