Burada neler oluyor?

Seçim sonuçlarından bu yana, bu kanal sahte bir karanlık web siyaseti alt kanalına dönüştü. Bazıları Trump’ın komplolarına inanıyor ve Biden gibi, diğerleri de Biden komplolarına inanıyor ve Trump’ı seviyor. Gerçek komplo teorisyenleri bu iki partiye inanmıyor çünkü ikisi de kötüler ve şu anda bizi hala yıkıma uğratıyorlar. Seçim sonuçlarından ister mutlu olun ister kızgın olun, seçkinler tarafından onların lehine çalışmak için kullanılıyorsunuz. Sen onların siyasi ordusunun bir parçasısın ve yeniden yer değiştirenler için zemin hazırlıyorsun. Lütfen insanlar medyayı görmezden gelir ve taraf seçmeyin, hem Trump hem de Biden kötüdür ve bizimle alt sınıftan konuşmaktansa birbirleriyle takılmayı tercih ederler. Biden ve Trump arkadaş !!!

“Burada neler oluyor?” üzerine 21 yorum

1. Kırklareli dan kimler var. Burada neler oluyor? . Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , – 318

2. Muğla dan kimler var. Burada neler oluyor? . Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 408

3. Yalova dan kimler var. Burada neler oluyor? . Merhaba sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 171

4. Bu konu : ” Burada neler oluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 294

5. Diyarbakır dan kimler var. Burada neler oluyor? . Merhaba web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 82

6. Yozgat dan kimler var. Burada neler oluyor? . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ziya – 87

7. Bu konu : ” Burada neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha çok iyi, sağolun , ziya – 193

8. Bu konu : ” Burada neler oluyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , memo – 315

9. Balıkesir merkezden ben ali. Mrb paylaşımın inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-01-2021 03:28:39

10. Bu konu : ” Burada neler oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 236

11. Bu konu : ” Burada neler oluyor? ” çok güzel. Selam sayfa inanki çok güzel, teşekkürler , banu – 440

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link