Kategoriler
Genel

Burada nihai hedef nedir ve kim gerçekten kazanır / fayda elde eder?

Başımı bu şeylerin etrafına dolamıyorum, kim gerçekten kazanacak, Tüm bunların arkasında kim var ve bu gerçekten kimin yararına olacak? Ancak, şimdi daha büyük bir soru ortaya çıkmaya başlıyor; koz kaybedilirse ne olur? Ya da koz kazanırsa daha fazla ne görebiliriz?

Tanrım, çok fazla sorum var, bu yüzden derinlemesine herhangi bir teoriye sahip olan herkes onları bilgilendirsin (: teşekkürler)

“Burada nihai hedef nedir ve kim gerçekten kazanır / fayda elde eder?” için 18 yanıt

Erzincan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran edici, tebrikler 08-06-2020 19:13:26

Karaman merkezden ben ahmet. Selam siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 23-06-2020 19:37:54

Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 01-07-2020 13:21:32

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2020 06:09:59

Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, face de paylaştım 07-07-2020 00:16:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir