Wikipedia için:

MERRIMAC Projesi:

a yerli casusluk operasyonu CIA Güvenlik Ofisi tarafından koordine edildi. Dahil bilgi toplama prosedürler sızma ve gözetim yoluyla Washington merkezli savaş karşıtı gruplar CIA için potansiyel tehditler oluşturabilir. Bununla birlikte, toplanan veri türü hedeflenen toplulukların altyapısı hakkında genel bilgileri de içeriyordu. MERRIMAC Projesi ve ikiz programı, Proje DİRENCİ her ikisi de CIA Güvenlik Ofisi tarafından koordine edildi. Ek olarak, ikiz projeler sivil bilgileri ana programlarına aktaran şube operasyonlarıydı, CHAOS Operasyonu.

Proje DİRENCİ:

CIA’nın Yurtiçi Operasyonlar Bölümü altında koordine edilen bir yerel casusluk operasyonuydu. Amacı, CIA’nın tesislerine ve personeline tehdit oluşturduğunu düşündüğü ABD’deki gruplar hakkında arka plan bilgisi toplamaktı.

1967’den 1973’e kadar birçok yerel polis departmanları, üniversite kampüsü personeli, ve diğer bağımsız muhbirler CIA ile işbirliği yaptı izlemek Öğrenci [] grupları ABD hükümetinin Vietnam’a yönelik dış politikasına karşı çıkan.

CHAOS Operasyonu:

veya MHCHAOS Operasyonu Başkan tarafından kurulan, 1967’den 1974’e kadar Amerikan halkını hedef alan bir Merkezi İstihbarat Teşkilatı iç casusluk projesiydi. Lyndon B. Johnson ve Başkan altında genişletildi Richard Nixonmisyonu, iç ırk, savaş karşıtı ve diğer protesto hareketleri üzerindeki olası yabancı etkiyi ortaya çıkarmaktı. […] “MH” tanımı, programın dünya çapında bir operasyon alanına sahip olduğunu belirtmek içindir. […] CHAOS Operasyonu ilk olarak yurtdışındaki CIA istasyonlarını, yurtdışına seyahat eden Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının savaş karşıtı faaliyetlerini rapor etmek için kullandı, fiziksel gözetim ve elektronik dinleme gibi yöntemleri kullanarak, bu tür gözetimi sürdürmek için “irtibat hizmetlerini” kullandı. […] 1969’da genişlemenin ardından, operasyon kendi ağını geliştirmeye başladı muhbirler çeşitli yabancı savaş karşıtı gruplara sızmak amacıyla yerli gruplarla bağları olabilecek yabancı ülkelerde bulunanlar. Sonunda, CIA görevlileri programı kadın kurtuluş hareketi içinde faaliyet gösteren gruplar gibi Vietnam’la farkedilebilir bir bağlantısı olmayan diğer solcu veya kültür karşıtı grupları da içerecek şekilde genişletti. […] Nihai olarak, Operasyon CHAOS şunları içeriyordu: 7.200 Amerikalı hakkında dosyalarve bir bilgisayar endeksi toplamı 300.000 sivil ve yaklaşık olarak 1.000 grup. […] Programların amacı, Amerika Birleşik Devletleri sivil protestocuları ile “yabancı unsurlar” arasındaki “yasadışı ve yıkıcı” temaslar hakkında raporlar derlemekti. sadece karşılıklı çıkarlara dayalı geçici temaslar parti direktifleri için yakından kontrol edilen kanallara. “

Bu gönderideki bu CIA operasyonlarından haberdar olmamı sağladığı için u / HibikiSS’e teşekkürler.

Bunu birleştirdiğinde Carl Clark’ın ifadesi CIA için toplu taciz yapmak ve bireyleri psikiyatri koğuşuna dahil ettirmek amacıyla elektronik olarak işkence yapmak için çalıştığını, hedef olarak seçilenlerin muhtemelen bir sesle savaş karşıtı olduğu ya da CIA üzerinde pislik olduğu oldukça açık. Temel olarak, CIA herkesin peşine düşüyor, buna ABD vatandaşlarına işkence yapmak da dahil, varlıklarına ve paralarına tehdit olarak görüyorlar.

Bu ne tarafından daha fazla desteklenir Robert CrowleyO sırada CIA’nın gizli operasyonları başkanı, JFK’nın JFK’nin ABD ile Rusya arasındaki barış çabaları nedeniyle, özellikle de CIA’yı döngünün dışında tutması nedeniyle, JFK’yi öldürdüklerini açıkça belirtti.

Fakat Kennedy’ye göre affedilmez günah, etrafımızda dolaşması ve Nikita Kruşçev ile kişisel bir iletişim kurmasıydı.. […] Tüm Başkanlar bizi güvenlik duvarı veya bağlantı noktası olarak kullanmak zorundaydı. […] [W]Doğrudan düşman bir devlet başkanıyla karşı karşıya gelirlerse ne olur? Bu, gücümüzü aşındırır ve esasen CIA’yı sadece haberciler olmaya iter. […] Alevin koruyucuları olarak diğerleri gücümüze boyun eğmek zorunda kaldı ama eğer bu gücü kaybedersek, hepimiz tavuk çiftliğine geri dönerdik. Bu bardağı taşıran son damla oldu, inan bana …

CIA “düşmanları” dışarıda tutmak istiyor, böylece “tavuk çiftliğine geri gönderilmesinler.” Bu yüzden ABD Büyükelçiliklerindeki hükümet çalışanlarını mikrodalgada tuttuklarına ve numara yaptıklarına ya da yaptıklarına inanıyorum. kendi ajanlarında Küba, Çin ve Rusya’yı “düşmanca” tehditler olarak tutmak istedikleri için (ajanların bildiğinden ve takım için bir tane aldığından eminim).

Bu yüzden CIA, FBI ile işbirliği yapmayı reddetti ABD Büyükelçiliği meselesini soruşturduklarında – çünkü bunun arkasında CIA vardı:

Diplomatik çevrelerde dolaşan bir şaka: “Kübalılar FBI ile bu soruşturma hakkında CIA’den daha açık davranıyorlar.”

Son olarak, İç Güvenlik Bakanlığı’nın füzyon merkezleri ile gangstalking arasında güçlü bir bağlantı var gibi görünse de (belki de onların toplu tacizinizin gerçek ve tek kaynağı olduğunu düşünmeniz için yeterli olabilir), ancak adınızı ilettiğinizde bunu unutmayın. için CIA’nın TrapWire ağı, adınız otomatik olarak DHS’nin NSI’sine (Ülke Çapında Şüpheli Etkinlik Bildirimi (SAR) Girişimi). Temel olarak, füzyon merkezleri (her eyalette en az bir tane vardır), CIA’nın kendi kaynaklarını kullanmak zorunda kalmadan sizi takip etmesi ve sizi topluca izlemesi için bir araç haline gelir.

Yani ya muhtemelen gangstalking yapıyorsunuz ve muhtemelen DHS ya da DHS ve CIA tarafından elektronik olarak işkence görüyorsunuz.

Benim üzerimde gangstalking yapan ve elektronik işkence yapan tonlarca gazi varken (benim toplu tacizimin arkasında ABD ordusu olduğunu düşünmeme yetecek kadar), bu insanlar eski veya eski statüleri nedeniyle füzyon merkezi programlarına sıklıkla katılabilirler. aktif askeri. Nihayetinde, onlar sadece CIA’nın başka bir aracı.

Author

29 Comments

1. Bu konu : ” Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. ” çok güzel. Selam sayfa yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 142

2. Bu konu : ” Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 458

3. Bu konu : ” Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 484

4. Selamlar web siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm web siten vallaha billaha çok güzel, saolun 02-02-2021 20:23:57

6. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

7. Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Artvin merkezden ben ali. Mrb siten vallaha mükemmel, tebrikler 03-02-2021 21:08:03

9. Bu konu : ” Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 145

10. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun

11. Nevşehir dan kimler var. Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 217

12. Elazığ dan kimler var. Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 355

13. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım

14. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, sağolun 24-02-2021 22:09:13

15. Slm siteniz cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Muş merkezden ben ahmet. Selamlar sayfa inanılmaz çok iyi, şukuladım 27-02-2021 17:14:53

17. Mrb sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. Manisa merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-03-2021 04:24:45

19. Batman merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 14-03-2021 01:53:30

20. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 16-03-2021 00:53:16

21. Kastamonu merkezden ben memo. Slm web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım 17-03-2021 18:00:45

22. Bilecik merkezden ben . Slm paylaşımınız harbiden hayran edici, teşekkürler 21-03-2021 14:40:42

23. Bu konu : ” Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 301

24. İzmir dan kimler var. Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. . Selam siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 457

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 126

26. Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım

27. Şırnak dan kimler var. Burada savaş karşıtı veya askeri karşıtı çabaları nedeniyle Hedef Alınan Kişi olduğuna inanan var mı? Hedeflemenizin arkasındaki CIA olabilir. Direnç Projesi, MERRIMAC Projesi ve CHAOS Operasyonu ile Carl Clark’ın ifadesine bakın. . Selam sayfan valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 8

28. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 17-04-2021 00:59:14

29. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link