Davayla ilgili birkaç video izledim (bazıları oldukça boktan çünkü Tarih kanalındandı ve televizyonda drama gibi vardı) ve son derece ilginç buluyorum. Yerli mitolojisi ile Aliens karışımı gibi görünüyor. Dev bir kurt ve havada kaybolan siyah bir sırtlan gibi yaratıkların görüntülerinden yaratıkların çıktığı portallara, yerdeki devasa makinelerin seslerine, uçan nesnelere, ameliyatta kaybolan veya ameliyatta öldürülen sığırlara ve garip yüzen ışıklara. Sanki her şey orada oluyor. Sen ne düşünüyorsun?

27 Comments

1. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha iyi, şukuladım , ali – 330

2. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki güzel, teşekkürler , mehmet – 417

3. Giresun merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 03:30:13

4. Kocaeli dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 81

5. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

6. Edirne merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım 29-06-2021 01:22:53

7. Çankırı dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Mrb paylaşımınız inanki mükemmel, face de paylaştım , – 50

8. Çanakkale dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Slm web siten vallaha billaha mükemmel, teşekkürler , gaye – 275

9. Kırşehir merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 05-07-2021 06:42:24

10. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Selam siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 426

11. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 354

12. Batman merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-07-2021 03:01:10

13. Düzce merkezden ben . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, face de paylaştım 17-07-2021 20:11:06

14. Çanakkale dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 148

15. Hakkari dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Slm web sitesi cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 76

16. Çorum dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım , ali – 381

17. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım , mehmet – 292

18. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Selamlar web siten valla çok güzel, teşekkürler , ali – 374

19. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 14:15:47

20. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 31

21. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Selam paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 346

22. Kayseri dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 283

23. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım

24. Erzincan dan kimler var. Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? . Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 115

25. Çankırı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 16-09-2021 15:55:07

26. Bu konu : ” Burada Skinwalker Çiftliği’ni duyan var mı? Sence o yerde ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 456

Write A Comment