Doğal Hukuk, karmaya güçlü bir inanç etrafında toplanmış bir Kenanlı pagan dinidir. Delice geldiğimi mi düşünüyorsun? umurumda değil. Buna inanmak zorunda değilsin. Bilmeniz gereken tek şey, yapılacak güçlerin olmasıdır. İnanıyorlar. Bu yüzden yüzünüzün her yerinde “okült” (Kenanlı Tanrılar) imgeler gösteriliyor. Bu yüzden size kitle iletişim araçları ve sosyal medya aracılığıyla manipülatif ve aldatıcı bir şekilde şeyler anlatılıyor. Bu, Doğa Yasasında bir tür boşluktur. Dediğim gibi, ağırlıklı olarak karma etrafında toplanmıştır ve kötü şeyler yapmak sizi kötü bir karmik döngüye sokar, değil mi? Yapmadan önce herkese ne yapacağını söylersen ve kimse gözünü kırpmazsa olmaz. Açıklık bu. Kimsenin hayır demediği için izin talebinin VE izin verildiğini düşünüyorlar. Bu gerçekten bir teknik ama evren teknikliği tanımıyor, ne isteyip ne istemediğinizi değil, sadece düşündüğünüzü ve doğru olarak kabul ettiğinizi tanımıyor. Bu gerçekten her şeyi kapsıyor. Mobildeyim, bu yüzden formatı benimkinden daha kötü bir şekilde becermeden işin özüne giremiyorum, ama hepiniz kesinlikle Natural Law’a biraz ilgi göstermelisiniz.

37 Comments

1. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 295

2. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, saolun , ali – 314

3. Niğde dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 265

4. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, saolun

5. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Selam paylaşımınız vallaha çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 246

6. selam arkadaşlar sayfa cidden hayran edici, şukuladım

7. Karaman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 06-07-2021 12:26:26

8. Antalya dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Selam paylaşım süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 105

9. Van dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 34

10. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 321

11. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 14:11:19

12. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 425

13. Aksaray dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 96

14. Düzce merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-07-2021 08:31:43

15. Antalya dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 190

16. Ankara merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 06:05:29

17. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, tebrikler

18. Samsun dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Mrb web siteniz cidden çok iyi, teşekkürler , ziya – 486

19. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 377

20. Selamlar siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

21. Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, tebrikler , memo – 50

23. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 300

24. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sağolun

25. Denizli dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 213

26. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 338

27. Gaziantep dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Mrb paylaşım harbiden mükemmel, tebrikler , banu – 324

28. Adana dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Merhaba siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 303

29. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım

30. Kocaeli merkezden ben memo. Selam sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:35:56

31. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 195

32. Bursa dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 164

33. Bu konu : ” Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. ” çok güzel. Slm siten inanki iyi, facebookta paylaştım , doruk – 152

34. Karaman merkezden ben Emine. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 05-09-2021 01:28:08

35. Van dan kimler var. Burada tartıştığınız her şeyin, büyük bir komplonun altına düştüğünün farkındasınız. . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 145

Write A Comment