Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var.

Burada yorum yaparsanız ve ayrıca herhangi bir ana akış aboneliği hakkında yorum yaparsanız, genellikle burada yorum yaptığınız ilk hafta içinde yasaklanırsınız.

4 aydır bu isimle buradayım, sorun yok. Ve garanti ederim ki yaklaşık 5 gün içinde perma yasağı alacağım.

Siz komplonun bir tür ifade özgürlüğü kalesi olduğunu düşünüyorsunuz. Öyle değil. Hemen hemen herkes, modlar, ana kullanıcılar, herkes yasaklanıyor.

Ninja666 bir kullanıcı yasaklandı. Putin kedileri seviyor, ne yaptığını bilmiyorum ama onu yasaklamaya çalıştılar. Ve diğer kullanıcılar. Topluluğa gerçekten katkıda bulunan herhangi bir şey gönderirseniz, yasaklanırsınız. Burada çok iyi bilinen bir hesaptan gönderi paylaşıyordum.

Reddit propagandadır, sade ve basittir.

“Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var.” üzerine 13 yorum

1. Malatya dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . Selam siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 92

2. Afyon dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım , ziya – 101

3. Ankara merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten süper ötesi güzel, saolun 09-02-2021 06:10:13

4. Kilis dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 46

5. Düzce dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, saolun , memo – 136

6. Bu konu : ” Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, sağolun , ali – 277

7. Tekirdağ merkezden ben ziya. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-02-2021 07:19:44

8. Çanakkale dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 439

9. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 13:56:15

10. Bu konu : ” Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 178

11. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-02-2021 22:07:42

12. Iğdır dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . Slm bu web sitesi inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ali – 362

13. Burdur dan kimler var. Burada yorum yaparsanız, sizi çoğu aboneden yasakladıkları bir tür dosya var. . selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 351

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link