Kategoriler
Genel

Burada yüzlerce yüksek profilli tutuklamanın yapıldığı ABD hükümetinde bir "tasfiye" olsaydı ve bu insanlar hapsedildiler, kilitli kaldıklarından emin olmak için nereye giderlerdi?

Guantanamo Körfezi'nin yüksek profilli tutuklular için seçilen hedef olduğu konusunda birçok teori duydum, ama bu tamamen söz konusu değil mi?

Bu kişilerin herhangi birinin onlara kelepçe takma şansı bile olacağı tamamen söz konusu değil mi?

Corney son zamanlarda barların arkasında% 0 olduğunu iddia etti.

Hillary barlardan kaçtı. Clapper çubuklardan kaçtı. Epstein, parmaklıkların arkasındaydı, sonra parmaklıkların arkasına intihar etti, ancak tüm bu kayıpların ve internet sokaklarındaki sözlerin görüntüleri, ne ölü ne de parmaklıkların arkasında olduğu ve açıkta ve açıklanmayan bir yerde özgür yaşamakla ilgili olması.

Birçok tutuklamanın yapılacağı büyük şeyler hakkında yapılan bu konuşma ile, bu ne kadar akla yatkın? GERÇEKTEN Mİ?

Bu güçlü görünen süper kötü adamlardan herhangi birini durduracak kadar hapishane var mı?

Guantanamo Körfezi iyi bir fikir gibi görünüyor, ancak haritadaki her ülkenin ordusu tarafından devriye gezilmesi gerekiyordu.

Böyle yüksek profilli tutuklamalar olsaydı, bize bundan haberdar olur muyduk?

Bize plebler hakkında bilgi verilirse buna inanabilir miyiz?

Zaman o Q adamı ve onun onayları ve ipuçları ve ipuçları ve uçurumcular sonunda bir şey ortaya çıkarmak zorunda ile geçiyor. 8 gün içinde 2020 yılı olacak. Trump'ın yeniden seçilme zamanı. Olanlara benzer bir tasfiye olacak mı Suudi Arabistan 2017-2019'da mı?

Burada sadece meraklı bir arkadaşım. R / komplo kuşlarımın bu konuda ne cıvıltıları duymak çok ilgi duyuyor.

“Burada yüzlerce yüksek profilli tutuklamanın yapıldığı ABD hükümetinde bir "tasfiye" olsaydı ve bu insanlar hapsedildiler, kilitli kaldıklarından emin olmak için nereye giderlerdi?” için 43 yanıt

Bayburt merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfa inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım 24-12-2019 18:59:06

Kars merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 27-12-2019 08:29:20

Erzincan merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-01-2020 00:57:54

Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-01-2020 05:38:13

Şırnak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-01-2020 08:44:42

Osmaniye merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun 02-02-2020 00:38:33

İzmir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 12-02-2020 11:29:36

Bitlis merkezden ben ziya. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 14-02-2020 20:29:06

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 23-02-2020 23:49:53

Afyon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-02-2020 13:34:01

Bayburt merkezden ben gaye. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 07-03-2020 21:55:59

Bayburt merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 13-03-2020 12:47:07

Tokat merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, tebrikler 19-03-2020 15:10:25

Erzurum merkezden ben banu. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun 03-04-2020 02:15:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir