Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi?

Şahsen, yıkıcı bir güneş patlamasını tahmin edebileceğimize inanmıyorum. Ya da hasarın ne olacağını gerçekten iyi kavrayın, çoğunlukla teoriktir.

Bu oldukça zararlı olabileceğine inandığımı söyledi. Düzeltilmesi 10 yıl sürebilecek büyük elektrik kesintileri. Ama kimse bunu planlamıyor, kimse bir ay içinde olacağını bilmiyor.

“Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi?” üzerine 30 yorum

1. Aydın dan kimler var. Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? . Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım , ali – 67

2. Aksaray merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun 23-11-2020 20:52:13

3. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, saolun , gaye – 437

4. Malatya merkezden ben banu. selamun aleyküm siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-12-2020 14:04:58

5. Tokat merkezden ben . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 11:57:28

6. Batman dan kimler var. Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? . Merhaba web siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 247

7. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, saolun , Aylin – 292

8. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selam web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım 08-01-2021 00:29:48

9. Afyon merkezden ben mehmet. Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-01-2021 00:06:35

10. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun 09-01-2021 17:21:18

11. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 484

12. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. Mrb siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım , – 335

13. Gaziantep merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, face de paylaştım 26-01-2021 15:41:30

14. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 172

15. Edirne dan kimler var. Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? . Selam sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , memo – 94

16. Kars dan kimler var. Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? . Merhabalar siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ziya – 78

17. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 497

18. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 8

19. Bartın dan kimler var. Buradaki herhangi biri, bir aydan kısa bir süre içinde başka bir Carrington Etkinliği veya benzeri bir şey olacağına inanıyor ve Büyük Sıfırlama bununla ilgili mi? . Selam web siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 237

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link