yalan mı Araştırılamaz mı? Kaynak yoksa ve bilgi kısıtlıysa, söyle bana, ama bu iddianın lehinde ya da aleyhinde hiçbir kaynak bulamadım, dürüst olmak gerekirse, kimsenin onu “çözmeyi” falan umursamaması gerçekten şaşırtıcı.

27 Comments

1. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 135

2. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , – 460

3. Gürbüz Reply

Hatay merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-08-2021 22:48:16

4. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki dikkat çekici, şukuladım , emin – 237

5. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 100

6. Afyon merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 15-08-2021 23:33:44

7. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 310

8. Sakarya dan kimler var. Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? . Selam siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , mehmet – 286

9. Aydın merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 00:35:46

10. Isparta merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-08-2021 02:44:57

11. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 263

12. Mrb web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 298

14. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, şukuladım

15. Bitlis merkezden ben ali. Selam bu web sitesi gerçekten hayran edici, şukuladım 26-08-2021 01:33:52

16. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, tebrikler

17. Karaman merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun 26-08-2021 20:26:25

18. Konya dan kimler var. Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? . Selamlar web siten yeminle güzel, sağolun , ziya – 42

19. Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 02-09-2021 02:56:39

21. Selam sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 67

23. Bu konu : ” Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 144

24. Kırklareli dan kimler var. Buradaki herhangi biri, LBJ’nin karısının Bell helikopterlerinde hisseye sahip olması için herhangi bir kaynak sağlayabilir mi? . Mrb web sitesi valla güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 231

25. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

Write A Comment