Başkanın son idari emri hakkında düşünceleriniz mi var? Yüksek mahkemenin Senato aracılığıyla genişletilmesi ve (yürütme emri). Yargıtay’ı birçok alanda incelemek için oluşturulan bir komisyon, raporlarının sunulmasından bir ay sonra dağıtılacak. Bunu çok tuhaf buluyorum

Gönderen … DeathtosoproC
[comments]

Author

22 Comments

1. Antalya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 09-04-2021 22:03:23

2. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Sinop dan kimler var. Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 18

4. Merhabalar siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Bu konu : ” Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Hasan – 466

6. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfanız süper ötesi çok güzel, tebrikler

7. Bu konu : ” Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler , emin – 348

8. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 06-05-2021 22:35:07

9. merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, şukuladım

10. Bu konu : ” Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 457

11. Adıyaman merkezden ben banu. Slm paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 26-05-2021 09:30:27

12. Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Bayburt dan kimler var. Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç . Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 281

14. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım

15. Hakkari dan kimler var. Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç . Merhabalar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 288

16. Bu konu : ” Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 451

17. Erzurum dan kimler var. Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 208

18. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 10-07-2021 15:13:16

19. Bu konu : ” Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 177

20. Diyarbakır dan kimler var. Buradaki ilk gönderi hiçbir şey olmayabilir, ancak yine de biraz ilginç . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 336

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link