Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar.

Aptal için düşme “Dems medyayı kontrol !!” buraya itiliyor.

1980’lerde dolaşan herkes, kurumsal ‘haber’ kitle iletişim araçlarının 1980’lerde ‘Muhafazakar’ı her şeyi geri ittiğini biliyor.

Rush Limbaugh, William F Buckley, John McLaughlin & Pat Buchanan gibi insanları dinlemeden bir radyo / TV açamazsınız.

Zenginler, belirli bir zamanda amaçlarına ne olursa olsun, yoksulları yoksullara yayarlar.

Her şey insanları aldatmak ve perdenin arkasındaki görünmez güç oyuncularını aramazken bir taraf seçmelerini sağlamak.

“Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar.” üzerine 77 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, sağolun 03-06-2020 18:44:24

2. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan valla hayran edici, face de paylaştım 05-06-2020 20:51:13

3. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-06-2020 07:27:09

4. Antalya merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-06-2020 21:50:15

5. Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 17-06-2020 21:55:00

6. Van merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım 17-06-2020 21:55:01

7. Diyarbakır merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, tebrikler 08-07-2020 20:28:31

8. Çorum merkezden ben ziya. Selam siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2020 10:54:23

9. Gaziantep merkezden ben banu. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2020 16:46:11

10. Karaman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 08-08-2020 20:49:42

11. Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-08-2020 04:16:23

12. Bingöl merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 11-08-2020 00:04:19

13. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 03:33:02

14. Tekirdağ merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, twitter da paylaştım 04-09-2020 13:21:48

15. Amasya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, sağolun 09-09-2020 04:29:00

16. Elazığ merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-10-2020 01:15:49

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. . merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 138

18. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. Merhaba sayfa inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , gaye – 491

19. Tunceli merkezden ben memo. Selam web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım 02-11-2020 12:19:09

20. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 11

21. Sivas merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-11-2020 01:59:00

22. Artvin merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 20-11-2020 01:59:36

23. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkat çekici, şukuladım , ali – 293

24. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar siten süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 25-11-2020 11:55:22

25. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 26-11-2020 18:51:01

26. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, face de paylaştım , ali – 186

27. Çorum dan kimler var. Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, sağolun , Aylin – 116

28. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten çok güzel, saolun , doruk – 169

29. Bitlis merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfan inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-12-2020 13:14:32

30. Bursa dan kimler var. Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. . selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 47

31. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 381

32. Burdur dan kimler var. Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. . Selam sayfanız yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 225

33. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 31

34. Düzce merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 12:11:49

35. Bu konu : ” Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 141

36. Ankara dan kimler var. Buradaki insanlar, çarpık kurumsal medyanın tamamen Dem eğilimi olduğu fikrini zorlamaya çalışıyorlar, 1980’lerde kitle iletişim araçlarına dikkat etmiyorlardı. Güç, tarihte o anda onlara uyan açıyı oynar. . Mrb siteniz ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 199

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link