Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti

SS: Yeni Covid yardım faturası (şahsen kredi aldı) İsrail’e milyarlar veriyor

Tasarı, yayın akışını da suç sayar (iyi şanslar seğiren yayıncılar)

Komplo teorisyenleri sansüre karşı çıkıyor. Şimdi koz 230. bölümü yasaklamaya çalışıyor, bu da bu aboneye veda etmek anlamına geliyor. Twitter’ın sansürlenmesi ile 230. bölümün kaldırılması arasında bir fark var. Şimdi, twitter kurallarından hoşlanmıyorsanız, Parler veya Gab veya the_donald’a gidebilirsiniz. Bölüm 230 kaldırılırsa, tüm bu siteler GİTTİ.

Sokakta askere karşı olduklarını söylediler, 2. değişikliklerinin bunun için olduğunu söylediler. Trump’ı destekliyorlar, “ilk yargı sürecinden sonra silahları alın” İkinci değişikliğe Obama’nın yaptığından daha fazla zarar veren kim (yasaklanmış sabit hisse senetleri)

Komplo teorisyeni koz destekçileri kelimenin tam anlamıyla sıkıyönetim istiyorlar

Umarım uyanır ve hatalı olduğunu kabul etmekten o kadar korktuğunu anlarsın ki, en çok inandığını söylediğin her şeyden vazgeçmeye razısın.

“Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti” üzerine 19 yorum

1. Bu konu : ” Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden güzel, teşekkürler , mehmet – 291

2. Kırklareli merkezden ben Emine. Selam sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 18:31:19

3. Bilecik dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 226

4. Amasya dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . Mrb sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 423

5. Tekirdağ merkezden ben emin. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 03-01-2021 12:14:39

6. Sinop merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 11-01-2021 18:47:13

7. Adıyaman dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 448

8. Karabük dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . Selam herkese siten harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 281

9. Zonguldak merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-01-2021 15:33:49

10. Çankırı dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . Slm web siten yeminle çok iyi, saolun , banu – 110

11. Iğdır merkezden ben . Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler 01-02-2021 22:33:28

12. Muş dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . selamun aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 223

13. Yozgat merkezden ben memo. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 18:22:31

14. Kars dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 8

15. Hakkari dan kimler var. Buradaki komplo teorisyenlerinin İsrail’e fon sağlamaya karşı olduklarını hatırlıyorum. Büyük hükümete karşıydılar ve sıkıyönetimden korkuyorlardı. Şimdi kozu destekliyorlar ve hepsi değişti . Mrb sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler , emin – 479

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link