İlk karantinadan bu yana bu denizaltıda çok sayıda yeni komplo kullanıcısı akını oldu.

TPTB’nin unuttuğu bir yan etkisi var, 1920 değil ve bu İspanyol Gribi değil, yan etkisi insanların artık birbirleriyle konuşacak teknolojiye sahip olmaları.

Q takipçisi olmadım ya da hiç olmadım ama eğer büyük uyanış sözleri şu anda sizin için bir şey ifade etmiyorsa, bu sizin için değil ve bu yazının da bununla hiçbir ilgisi yok. Ama sözler uyuyor.

İnsanlar evde WhatsApp, tiktok ve YouTube üzerinden saçma sapan şeyler paylaşıyorlardı. İnsanların evde tek başına oturup araştırmak ve araştırmak için zaman olmadan hayal bile edemeyecekleri en çılgın bok, şimdi onu bulmak için zaman buldu.

En azından son yirmi yılda gördüğümden çok daha fazla insan bu deneyimden uyandı. 11 Eylül, eski komplo forumlarında büyük bir göz açıcıydı, ancak bir cevap için birkaç gün beklersiniz.

Bu sefer farklı bir şeyin dışında kalma şansınız var, haberlerde gördüğünüz saçma sapan tutarsız makaleleri her yere yayabilirsiniz.

Test edilmemiş bir aşı için kobay olmanız için bir piyango teklif edilmesinin bir nedeni var. Düşük ücretli kötü aktörlerin sana söylemesinin bir nedeni var, siyah ya da beyaz olmak için bir bok parçasısın. Veya sol veya sağ. Veya yukarı ve aşağı. Sik veya vajina. İnsanlara yalanları dinlemeyi bırakmalarını söyleyene kadar bitmeyecek.

Hepinizin genç nesline inanıyorum. Bin yıllık değilsin, zum yapan ya da boktan biri değilsin. Siyah, beyaz ya da asa değilsin. İstedikleri bu. Böl ➗ Çok iyi insanlardan etkileniyorum

Hepiniz lanet olası insanlarsınız.

Bir pislik gibi ol xx

31 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. . Slm sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım , hatice – 245

2. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 367

3. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, tebrikler

4. Niğde dan kimler var. Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. . Selam siten harbiden güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 278

5. Sinop merkezden ben Hasan. Selam siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler 05-06-2021 08:34:19

6. Çankırı merkezden ben . Slm web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım 06-06-2021 03:19:00

7. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 342

8. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , banu – 132

9. Mrb siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. Mersin merkezden ben Emine. Mrb siteniz inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 16:26:39

11. Kars merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 21:30:12

12. Bartın merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 13-06-2021 01:59:20

13. Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden iyi, tebrikler , – 349

15. Kütahya merkezden ben emin. Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-06-2021 20:02:58

16. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 134

17. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 162

18. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Selam paylaşımın inanılmaz çok güzel, şukuladım

20. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 7

21. Selam herkese siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

22. Bartın dan kimler var. Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. . Mrb web siten inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 377

23. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

24. Selam web siten harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-08-2021 23:16:27

26. Bursa merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, teraziye tıkladım 26-08-2021 08:05:56

27. Karabük merkezden ben ali. Selamlar web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2021 23:15:08

28. Kırşehir dan kimler var. Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. . selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 414

29. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 48

30. Bu konu : ” Buradaki yeni insanlar için bir ipucu. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 372

Write A Comment