Son zamanlarda yorumlarda çok fazla ırkçı var. Bu modern komplo saçmalığını siyahların icat ettiğini bilmiyorsunuz. Tüm liderlerimizi öldürdüler. Don’daki ırkçı ağlama bebekleri zaman aşımına uğradığından beri, bu lanet denizaltı ırkçı bir kavgaya karıştı. Son zamanlarda yorumlara bakın. Siyah olsaydın nasıl hissederdin? Siz müttefikleriniz insanlık dışısınız.

Author

25 Comments

1. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ziya – 307

2. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 457

3. Sinop dan kimler var. Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 112

4. Batman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım 25-02-2021 12:29:52

5. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 330

7. Tokat dan kimler var. Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? . Merhaba web sitesi valla iyi, face de paylaştım , ahmet – 54

8. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 135

9. Rize dan kimler var. Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? . Mrb web siten inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , – 257

10. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 57

11. Uşak dan kimler var. Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? . Merhabalar siteniz valla mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 436

12. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, saolun 26-02-2021 23:15:51

13. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 233

14. Selamlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler

15. Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

16. Bursa dan kimler var. Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? . Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 34

17. Ağrı dan kimler var. Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, saolun , mehmet – 133

18. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki mükemmel, sağolun , Emine – 98

19. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 321

20. Bursa merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 24-03-2021 05:53:02

21. Rize merkezden ben Hasan. Selam paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 26-03-2021 23:50:54

22. Bu konu : ” Burası Komplo Alt mı yoksa Konfederasyon Alt mı? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 236

23. Ağrı merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 07-04-2021 08:39:26

24. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link