Ben basitçe şöyle yanıtlıyorum: “Epstein kendini öldürmedi”. Bu ifadeye katılıyorsanız, siz de bir komplo teorisyenisiniz.

Hükümet, şüphesiz Amerikalılar üzerinde gizli tıbbi testler yaptı. Bu da bir kaçık komplo teorisi, değil mi? Tuskegee adamlarına sorun.

Author

10 Comments

1. Aksaray merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 01-04-2021 14:41:53

2. Artvin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 01-04-2021 19:39:49

3. Rize dan kimler var. Buraya gönderdikten sonra başka bir başlıkta gönderi paylaşan başka kimse var mı? . selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 282

4. Bu konu : ” Buraya gönderdikten sonra başka bir başlıkta gönderi paylaşan başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 491

5. Bu konu : ” Buraya gönderdikten sonra başka bir başlıkta gönderi paylaşan başka kimse var mı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 262

6. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

7. Trabzon merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler 18-04-2021 14:17:51

8. Niğde merkezden ben gaye. Selamlar siteniz inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 21-04-2021 12:07:40

9. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link