Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı?

Herhangi bir konu hakkında ne zaman eleştiri yazarsanız yazın olumsuz oylarla boğuşmak çok yorucu. Örneğin, dün r / Televizyonda birkaç düzine kadar biriktirdim, sadece Drogon’un The Bells’de herhangi bir metabolik kısıtlama olmaksızın sonsuza dek gönderdiği saçmalığa işaret etmek için, evcil hayvanların etik dışı olması gibi gerçek hayatla daha ilgili tartışmalar bir yana.

“Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı?” üzerine 10 yorum

1. Mersin dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Hasan – 435

2. Elazığ dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 402

3. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 394

4. Sinop dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 93

5. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 286

6. Burdur dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Mrb sayfa inanki çok iyi, saolun , Aylin – 388

7. Eskişehir merkezden ben . selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 28-02-2021 20:01:32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link