Herhangi bir konu hakkında ne zaman eleştiri yazarsanız yazın olumsuz oylarla boğuşmak çok yorucu. Örneğin, dün r / Televizyonda birkaç düzine kadar biriktirdim, sadece Drogon’un The Bells’de herhangi bir metabolik kısıtlama olmaksızın sonsuza dek gönderdiği saçmalığa işaret etmek için, evcil hayvanların etik dışı olması gibi gerçek hayatla daha ilgili tartışmalar bir yana.

Author

28 Comments

1. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

2. Mersin dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, tebrikler , Hasan – 435

3. Elazığ dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Slm web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 402

4. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler

5. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ahmet – 394

6. Selamın aleyküm web siten cidden mükemmel, şukuladım

7. Sinop dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 93

8. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 286

9. Burdur dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Mrb sayfa inanki çok iyi, saolun , Aylin – 388

10. Eskişehir merkezden ben . selamun aleyküm siten gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 28-02-2021 20:01:32

11. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 251

12. Tokat dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, teşekkürler , – 377

13. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun

14. Çorum merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım yeminle dikkatimi çekti, tebrikler 18-03-2021 14:47:30

15. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım , ziya – 181

17. Ankara merkezden ben memo. Merhabalar web siten inanılmaz güzel, sağolun 11-04-2021 18:47:10

18. Erzurum merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-04-2021 02:40:31

19. Bingöl merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-04-2021 19:47:51

20. Kırklareli dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Merhaba paylaşımınız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 297

21. merhaba arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, şukuladım

22. Ankara dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . Selam siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 296

23. Kastamonu dan kimler var. Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? . selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım , Aylin – 458

24. Diyarbakır merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 06-05-2021 23:56:21

25. Selamlar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım

26. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, tebrikler , ali – 16

27. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 218

28. Bu konu : ” Buraya sadece eleştirel bir fikrinizi ifade edebileceğiniz birkaç yerden biri olduğu için gönderi paylaşan var mı? ” çok güzel. Slm web sitesi cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 444

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link