Burun bezlerinden endişelenen var mı?

Bu aşırı bir durum olabilir. Tüm covid yaralanmalarının manşetlere çıktığından şüpheliyim ama her neyse. Tahmin edebileceğiniz kadar müdahaleci oldukları gerçeğini değiştirmez. Beyin şakası, kovidyanlar arasında bile devam eden bir şaka gibi görünüyor.

Hayatta kalma oranı% 99 olan viral bir hastalığı olup olmadığını anlamak için birisinin beynine bakmanın tamamen uygun olduğu bir dünya hayal edin.

Çubuk biraz fazla ileri giderse ne olur?

Şimdilik sınava girmeyi reddedebilirsiniz, ancak ya yurtdışına uçmanız gerekiyorsa veya işiniz buna bağlıysa?

“Burun bezlerinden endişelenen var mı?” üzerine 8 yorum

1. Bolu merkezden ben mehmet. Selamlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 16:10:24

2. Ağrı merkezden ben banu. Selam bu web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 03-10-2020 18:00:05

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-10-2020 21:08:52

4. Bu konu : ” Burun bezlerinden endişelenen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, saolun , elif yılmaz – 172

5. Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-10-2020 08:55:58

6. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:17:38

7. Tokat dan kimler var. Burun bezlerinden endişelenen var mı? . Slm sayfan vallaha mükemmel, tebrikler , ahmet – 66

Yorum yapın