Eleştirel düşünme ve farkındalığın test edilmesi. Bir sürü kırmızı bayrağımız var.

1. Ciddi yan etkiler

2. 3.mrna’dan önce hiç kullanılmamış ~ 20 yıldan beri test ediliyor ve her seferinde başarısız oluyor

3. Hastalık kolayca hayatta kalabilir

4. Sızdıran aşı riski

5. FDA onayı yok

Vb Pek çok nokta var. Uzun zamandır araştırma yapıyorsunuz.

Yine de birisi aşıyı sadece nüfuz sahibi birinin söylediği için kabul ediyorsa, o zaman bu o kişinin kendi düşüncesine ya da kendi düşüncelerine sahip olmadığını gösterir.

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. . Selam siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 374

2. Amasya dan kimler var. Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. . Merhaba herkese web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 123

3. Denizli merkezden ben Emine. Selam paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun 23-04-2021 11:19:41

4. Antalya merkezden ben hatice. Merhaba herkese web siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım 25-04-2021 23:10:11

5. Hatay dan kimler var. Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. . Mrb paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , ahmet – 461

6. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inanılmaz çok güzel, sağolun 30-04-2021 13:21:52

7. Niğde merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, şukuladım 02-05-2021 23:14:20

8. Van dan kimler var. Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. . selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 350

9. Kilis dan kimler var. Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. . Selam herkese sayfan gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 156

10. Bu konu : ” Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 380

11. Ordu dan kimler var. Bütün bu covid ve aşı meselesi NPC’lerin itlafı. Açık tartışma. . Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 458

12. Edirne merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun 16-05-2021 21:35:12

13. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link