Yapılacak hiçbir şey olmadığını söylediğimde inanın. Kötülüğün böyle baskın olmasına izin verdiğinizde oyun biter. Bu konuda bir şeyler yapabilen insanlar çok güçlüdür ve bu konuda bir şeyler yapmaya zorlanamazlar. Sessiz olmayı seçiyorlar, o zaman hiçbir şey yapılmayacak. Güçlü insanlar yasaların üzerinde yürürler. Güçlü demek istediğim, birinin hayatını onarılamayacak kadar öldürme ya da vidalama gücüdür. Bu adamlar bunu yapabilir ve uzaklaşabilirler. Yapamazsın. Çoğu üçüncü dünya ülkesinde zaten böyle, şimdi kamu ahlakının örtüsünün tamamen düştüğü birinci dünya ülkelerine yayılıyor. Kötülük şimdi açık ve sadece daha da büyüyecek. Sınırlarımızı test etti ve kazandı.

Author

149 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-01-2020 16:15:02

2. Slm paylaşım harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım

3. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 18-01-2020 02:18:21

4. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Ordu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-02-2020 13:06:25

6. Selamlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

7. Muğla merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-02-2020 14:12:34

8. Samsun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler 07-02-2020 19:42:42

9. Gaziantep merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz yeminle iyi, facebookta paylaştım 09-02-2020 02:33:22

10. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım

11. Selam paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok iyi, teraziye tıkladım

13. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-02-2020 20:21:11

14. Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım 18-02-2020 11:53:38

15. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

16. Selamlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

17. Karaman merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-02-2020 17:31:15

18. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

19. Bartın merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 28-02-2020 23:41:40

20. Balıkesir merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 29-02-2020 16:10:22

21. Giresun merkezden ben ahmet. Selam sayfa yeminle dikkatimi çekti, sağolun 29-02-2020 16:30:11

22. Aksaray merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-03-2020 20:06:03

23. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan valla mükemmel, twitter da paylaştım 09-03-2020 07:44:28

24. Tunceli merkezden ben mehmet. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 15-03-2020 15:39:04

25. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 16-03-2020 22:11:18

26. Malatya merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 17-03-2020 09:33:23

27. Merhabalar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Ağrı merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 22-03-2020 13:31:15

29. Antalya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siten inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 25-03-2020 17:47:01

30. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Edirne merkezden ben Aylin. Slm siteniz inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 30-03-2020 21:05:52

32. Merhaba web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

33. Ardahan merkezden ben ziya. Selamlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-04-2020 09:18:58

34. Edirne merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım 08-04-2020 03:36:28

35. elif yılmaz Reply

Selamlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

36. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. Aksaray merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım 28-04-2020 19:41:03

38. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-04-2020 07:41:24

39. Samsun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 30-04-2020 07:41:26

40. Selam herkese sayfa cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

41. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, facebookta paylaştım 06-05-2020 11:54:22

42. Selamlar siten valla hayran edici, twitter da paylaştım

43. Selamın aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

44. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

45. Merhabalar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

46. Hakkari merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 08-06-2020 18:00:53

47. Selam herkese paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

48. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

49. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, şukuladım

50. Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

51. Ağrı merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın yeminle mükemmel, face de paylaştım 27-06-2020 07:41:02

52. selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, saolun

53. Muş merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-06-2020 12:33:58

54. Tunceli merkezden ben ziya. Mrb web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2020 06:21:39

55. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

56. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

57. Yozgat merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler 10-07-2020 16:24:57

58. İzmir merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-07-2020 13:11:53

59. Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, saolun 18-07-2020 13:39:21

60. Kocaeli merkezden ben banu. Selam herkese siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2020 06:13:13

61. Bartın merkezden ben banu. Selam web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-07-2020 11:31:17

62. Edirne merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, sağolun 03-08-2020 03:16:51

63. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

64. Selamın aleyküm web siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

65. İstanbul merkezden ben ali. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 17-08-2020 11:12:36

66. Bolu merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 02:33:02

67. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

68. Konya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 27-08-2020 14:42:43

69. Bayburt merkezden ben ziya. Selamlar sayfa harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 31-08-2020 04:15:53

70. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım 09-09-2020 05:53:28

71. Adana merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-09-2020 02:15:38

72. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım

73. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 16-09-2020 15:49:10

74. Mersin merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 19-09-2020 02:11:45

75. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan harbiden iyi, teşekkürler

76. Selamın aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

77. Merhabalar siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım

78. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

79. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden iyi, teraziye tıkladım , memo – 99

80. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-10-2020 21:17:59

81. Rize dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Merhaba herkese sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 189

82. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok iyi, tebrikler , Aylin – 232

83. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Merhaba sayfanız inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 366

84. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 64

85. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler

86. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

87. Uşak merkezden ben . Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 12-11-2020 21:28:48

88. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 310

89. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 126

90. Selamlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

91. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selam siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 201

92. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Merhaba sayfanız cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 12

93. Selam paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

94. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 13-12-2020 12:52:49

95. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha güzel, saolun

96. Ankara merkezden ben memo. Merhabalar siten ciddiyim iyi, face de paylaştım 15-12-2020 23:09:41

97. Yalova dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 456

98. Kırklareli merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 24-12-2020 21:48:48

99. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım 25-12-2020 01:29:36

100. Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım 25-12-2020 09:31:19

101. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 485

102. Gaziantep dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Slm siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 35

103. Siirt dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Slm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 308

104. Kayseri merkezden ben ahmet. Slm siten yeminle dikkat çekici, tebrikler 06-01-2021 11:15:28

105. elif yılmaz Reply

Samsun dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Slm siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 180

106. Mrb paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

107. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok güzel, teşekkürler , hatice – 93

108. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 214

109. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 3

110. Aksaray dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Merhaba bu web sitesi valla iyi, teraziye tıkladım , ali – 340

111. Sinop dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, teşekkürler , – 364

112. Yalova merkezden ben banu. Mrb web siten valla mükemmel, saolun 18-02-2021 12:39:45

113. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 354

114. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 100

115. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 241

116. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, sağolun

117. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 256

118. Manisa merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 10-03-2021 16:35:27

119. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , memo – 293

120. Niğde merkezden ben emin. Merhaba web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım 20-03-2021 15:08:23

121. Kütahya dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 272

122. Tokat dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 460

123. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, saolun

124. Bu konu : ” Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , gaye – 274

125. Çanakkale dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 350

126. Van merkezden ben ziya. Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 24-04-2021 01:19:28

127. Düzce dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . Merhaba herkese web sitesi valla güzel, teşekkürler , emin – 56

128. Ordu merkezden ben emin. Merhaba sayfan valla çok iyi, face de paylaştım 01-05-2021 13:15:00

129. Artvin merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun 04-05-2021 23:39:30

130. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. Bütün bu Epstein hikayesi, her birinci dünya vatandaşının üçüncü dünya vatandaşlarının her gün yaşadığı iktidarsızlığı deneyimlemek zorunda olduğu bir fırsattır. Bir şeylerin yanlış olduğunu biliyorsunuz, etrafınızdaki herkes de biliyor, ama düzeltecek hiçbir şey olmuyor. Bu, en üst kademedeki yolsuzluktur. . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 462

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link