Bütün bu pedogate teorisi ile ilgili yıldızların mı kaçıyor?

Bu çok zorlanmış olabilir, ancak birileri daha fazla araştırmayı umursa duruma uyum sağlayabilir. Cory Monteith, Mark Salling, şimdi Naya Rivera. En iyi TV şovunun tüm yıldızları, Glee. Gösteriyi çekerken sahip olmamaları gereken bilgileri keşfettiler mi? Örnek, Salling’in geniş CP koleksiyonu. Muhtemelen bir tür bilgiyi ortaya çıkarmaya çalışıyorlardı ve bunun için öldürülüyorlar mıydı?

“Bütün bu pedogate teorisi ile ilgili yıldızların mı kaçıyor?” üzerine 30 yorum

1. Rize merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-08-2020 18:04:44

2. Kahramanmaraş merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, tebrikler 11-08-2020 06:14:15

3. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 17-08-2020 07:22:56

4. Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2020 15:14:51

5. Düzce merkezden ben Aylin. Selam siten valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:02:36

6. Muş dan kimler var. Bütün bu pedogate teorisi ile ilgili yıldızların mı kaçıyor? . Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 492

7. Burdur dan kimler var. Bütün bu pedogate teorisi ile ilgili yıldızların mı kaçıyor? . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, sağolun , gaye – 325

8. Bu konu : ” Bütün bu pedogate teorisi ile ilgili yıldızların mı kaçıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 129

Yorum yapın