Güney manyetik anomali içinde ve çevresinde şiddet içeren suç istatistiklerini takip eden var mı?

Chan Thomas’ın (sp?) Manyetosfer kaldırıldığında farelerin agresif davranışlarında artıştan bahsettiğini hatırlıyorum.

Anormallik altında olan ancak güncel istatistikleri bulamayan şehirlerde bunlardan bazılarını aramaya çalıştım.

Elit’e kaçmadan önce bizi kandırması için bir şans vermek için bir Adem ve Havva Hikayesi etkinliğinden rahatsız mı kalıyoruz?

gönderen … Iwannakissolisykes
[comments]

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 327

2. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selam sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 28-01-2021 13:16:59

3. Bu konu : ” Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım , Emine – 191

4. Mardin dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . Selam siteniz inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , memo – 173

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, twitter da paylaştım

6. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Muş dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . selam arkadaşlar siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 492

8. Bu konu : ” Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 240

9. Karaman dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 34

10. Bartın dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . Merhaba siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 4

11. Sivas dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . merhaba arkadaşlar web siten valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 81

12. Kars dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 346

13. Bu konu : ” Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı ” çok güzel. Slm paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , memo – 332

14. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

15. Afyon dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . Merhaba herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 151

16. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım

17. Çanakkale dan kimler var. Bütün bu tiyatro dikkat dağıtıcı . Selamlar web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 130

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link