Bütün uluslar İsrail’e karşı geliyor

Lübnan havai fişek roman mum 4.5 zengin ölçekli maytap blackcat bomba hakkında düşünüyorsanız, kim suçlayacak? İsrail olacak. Yani ya yaptılar ya da birisi eles dikkatini kendi yollarına çekmek için yaptı. İsrail, 70 reklamdan sonra 1900 yıllarında bir yerde yoktu. Olasılıklar nelerdir?

Zekeriya 12: 2-3 Kral James Versiyonu (KJV)

2 Kudüs’ü, hem Yahuda’ya hem de Kudüs’e karşı kuşatma altında olacakları zaman, etrafındaki tüm insanlara titreyen bir fincan yapacağım.

3 O gün Kudüs’ü tüm insanlar için külfetli bir taş haline getireceğim: kendisiyle birlikte yüklenen her şey parçalara ayrılacak, ancak dünyadaki tüm insanlar buna karşı bir araya gelecek.

“Bütün uluslar İsrail’e karşı geliyor” üzerine 16 yorum

1. Adıyaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 09:23:51

2. Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb web sitesi süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 26-08-2020 18:57:44

3. Bayburt merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 10:48:01

4. Bursa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler 02-10-2020 10:26:48

Yorum yapın